ایسنا/اردبیل رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان اردبیل گفت: مهم ترین مشکل و چالش این هیئت کمبود تجهیزات می باشد.

بهنام کمالی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: استان اردبیل کمانداران قوی و حرفه ای دارد که هرکدام تجهیزات حرفه ای گران قیمتی را خریداری کرده اند و برای شرکت در مسابقات و به دست آوردن جایگاه قابل قبول در سطح کشور برنامه ریزی کرده ایم.
وی با بیان اینکه فعالیت بانوان استان در رشته تیراندازی با کمان خیلی پررنگ است، ادامه داد: بانوان استان اردبیل در بحث ورزشکار، داوری و مربیگری خیلی فعال هستند اما بااین حال راهکار لازم برای گذر از این چالش ها تأمین اعتبار و گشایش های مالی خواهد بود.
کمالی با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا آسیب های جدی و چالش برانگیزی بر پیکره جامعه وارد کرده و به تبعیت از این موضوع اقتصاد کشور و استان هم با مشکلات اساسی دست به گریبان است، افزود: فعلاً در این شرایط دشوار بحث حمایت مالی تحت الشعاع قرار گرفته ولی بااین حال به روزهای آینده امیدواریم و در حال رایزنی با برخی از سرمایه گذاران هستیم.
رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان اردبیل با بیان اینکه در سطح استان 55 نفر کماندار آقا و ۴۴ نفر کماندار بانو فعالیت می کنند، اضافه کرد: ۳۵ نفر در شهرستان پارس آباد، ۲۵ نفر در شهرستان مشکین شهر، ۳۴ نفر در شهرستان اردبیل و ۵ نفر در شهرستان نمین فعال هستند.
کمالی با بیان اینکه در کل استان اردبیل ۱۳ نفر داور دارد که 4 نفر از آن ها آقا و مابقی خانم بوده و ۱۵ نفر مربی فعال داریم که ۴ نفر خانم و ۱۲ نفر آقا هستند، تشریح کرد: هیئت شهرستان اردبیل، پارس آباد، مشکین شهر، نمین، سرعین و گرمی فعال هستند و تصمیم داریم هیئت شهرستان خلخال، کوثر و نیر را هم را در آینده فعال کنیم.
وی با اشاره به اینکه فعلاً در حال سازماندهی کمیته های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار