مدیر شرکت نفت منطقه ای اردبیل گفت: با تلاش کارکنان شرکت نفت تامین و ارسال سوخت مورد نیاز به مناطق صعب العبور استان اردبیل ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما اردبیل؛ مدنی در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه بصورت روزانه انواع فرآورده های نفتی به نقاط مختلف استان ارسال می شود، افزود: کارکنان منطقه علاوه بر تامین سوخت مناطق صعب العبور، برای ارسال به موقع و ایمن سوخت مجاری عرضه، واحدهای تولیدی، صنعتی و آموزشی، تلاش و فداکاری می کنند.
مدیر شرکت نفت منطقه ای اردبیل با اشاره به تامین 2 میلیون و 350 هزار لیتر نفت سفید به روستا های صعب العبور استان قبل از فصل سرما بیان کرد: با بارش برف در منطقه، با تمهیدات و ذخیره سازی مناسب سوخت همچون سال های گذشته، تمامی مشکلات و سرمای پیش رو را با تلاش ویژه و سخت کوشی کلیه کارکنان جبران و برای مردم فهیم استان اردبیل خدمات بی شائبه ای را به نمایش خواهیم گذاشت.
مدنی با اشاره به اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، تصریح کرد: در روستا های سخت گذر توسط 30 فروشندگی روستایی ذخیره سازی سوخت زمستانی به صورت 100 درصد انجام شده و نظارت روسای نواحی بر عملکرد توزیع کنندگان سوخت جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم در مناطق صعب العبور در فصل سرما ضروری است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار