نگاهی به تصاویر امضاهای برخی از مشهورترین افراد جهان

انتخاب شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵
اگرچه برخی از افراد عادت دارند با چند خط ساده امضا زده و کار خود را راحت کنند اما بسیاری از افراد نیز امضای منحصر به فرد دارند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اگرچه برخی از افراد عادت دارند با چند خط ساده امضا زده و کار خود را راحت کنند اما بسیاری از افراد نیز امضای منحصر به فرد دارند.
به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، انتخاب امضا یا طراحی امضا با خلاقیت شخصی اغلب در دوره های نوجوانی و جوانی رخ می دهد و افراد مختلف سعی می کنند امضا خاص خود داشته باشند. در این بین امضای افراد مشهور از جذابیت خاصی برخوردار است. در ادامه به معرفی چند امضای خاص می پردازیم:
آلبرت انیشتین (1959-1879)
یکی از برجسته ترین فیزیکدانان نظری در همه زمان ها ، انیشتین مفهوم نسبیت را منتشر کرد و فرمول E = mc2) ) را توسعه داد. وی در سال 1921 به دلیل کشف اثر فوتوالکتریک برنده جایزه نوبل شد.
ویلیام شکسپیر (1664-1616)
آثار شکسپیر که به عنوان یکی از بزرگترین دراماتورها و شاعران ملی انگلستان در نظر گرفته شده است، شامل نمایش های باورنکردنی مانند "اتللو" ، "هملت" و "رومئو و ژولیت" است.
کریستوف کلمب (1451-1506)
این کاپیتان ایتالیایی که به عنوان اولین کاوشگر ا اروپا چهار سفر خود را در سراسر اقیانوس اطلس انجام داد و آمریکا را کشف کرد.
استیو جابز (1955-2011)
مخترع و کارآفرین مشهور، جابز بنیانگذار و مدیرعامل سابق شرکت اپل بود. او به معرفی فناوری های انقلابی مانند آیفون و آیپد شهرت دارد.
الویس پریسلی (1935-1977)
برنده سه بار گرمی که به عنوان "پادشاه راک اند رول" مشهور است.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار