روزنامه ی واشینگتن پست گزارش داده است کارمندان دست کم ۶ انبار آمازون به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

کارمندان دست کم ۶ انبار آمازون در نیویورک، شفردزویل، کنتاکی، جکسون ویل، فلوریدا، کتی، تگزاس، براون تاون، میشیگان و اوکلاهاما به ویروس کرونا مبتلا شده اند. روزنامه ی واشینگتن پست با جمع آوری گزارش هایی از رسانه های محلی این مناطق اعلام کرد تعدادی از انبارهایی که کارکنان آن ها آلوده شده اند، برای ضدعفونی تعطیل شده اند. براساس این گزارش، تعدادی از مبتلاهای جدید با کارکنان مبتلایی ارتباط داشته اند که در قرنطینه بوده اند.
آمازون کمتر از یک هفته پیش ثبت اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا بین کارمندان خود را اعلام کرده بود. این شخص در شعبه ی نیویورک مشغول به کار بوده است. پیش از این، کارمندان آمازون بابت ناتوانی این شرکت برای محافظت از کارمندان انبارها و کارمندان بخش تحویل بسته ها درمقابل ویروس کرونا ابراز نگرانی کرده بودند.
سخن گوی آمازون در واکنش به این خبر گفت:
با دنبال کردن دستورالعمل های مقام های بهداشتی، از تک تک افرادی محافظت می کنیم که مسئولیت آن ها برعهده ی ما قرار دارد. برای حفاظت از کارکنان خود در تمام محیط های کاری آمازون، استانداردهای بهداشتی اش را به شکل چشمگیری افزایش داده ایم.
آمازون همچنین اعلام کرد از تمام افراد مرتبط با بیماران یا افراد مشکوک به بیماری خواسته خود را دو هفته در خانه قرنطینه کنند. انتشار چنین گزارش هایی باعث نگرانی مشتریان آمازون هم شده است. در وضعیت فعلی، میزان درخواست سرویس از آمازون درمقایسه با قبل افزایش یافته است و مشتریان برای تهیه ی اقلام موردنیاز خود به این فروشگاه آنلاین مراجعه می کنند. درصورتی که انبارهای آمازون به دلیل بیماری کارمندان این انبار تعطیل شوند، روند سرویس دهی به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار