انتقاد نماینده ولی فقیه در خوزستان از تعطیلات زیاد در استان

واحد مرکزی خبر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: به هیچ عنوان قبول نمی کنم استانی با این میزان مشکلات، ادارات و سازمانهای آن تعطیل شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد امروز در دیدار مجموعه کارکنان و مدیران ادارات کل تابعه وزارت جهاد کشاورزی در استان گفت: در وضعیتی که همه دشمنان درحال برنامه ریزی کردن هستند ما نباید ادارات و سازمانها را تعطیل کنیم.
وی در ادامه با تشکر از تلاش خانواده وزارت کشاورزی افزود: در تمامی زمینه ها به مرحله خودکفایی رسیدیم ، نگاه من به این چهارچوب ها نگاه نظام است و ما باید به سمت صادرات و خودکفای برویم.
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه همچنین به اجرای طرح کمر بندسبز اطراف شهر اهواز و دیگر شهرهای استان تصریح کرد گفت این طرح باید در استان اجرا شود و طرح ۵۵۰ هزار هکتاری رهبری نیز فراموش نشود در فاز اول 250 هزار هکتار انجام شده و نیاز به تشکیل یک کمیته و ارائه گزارشی به رهبری دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در این مراسم گفت از سال گذشته تاکنون استان سه بار دچار سیل شد و در سطح آبی 40 درصد کشاورزی از بین رفت .
کیخسرو چنگلوایی افزود: 167 هزار تن گندم تاکنون خریداری ، 926 میلیارد تومان برای جبران خسارت اختصاص که پنجاه درصد خسارتها تا به امروز پرداخت شده است.

سرخط اخبار