در جلسه علنی شورای شهر رشت پیشنهاد صدور منزلت کارت برای شهروندان رشتی از جمله افراد سالمند، بازنشسته، معلولین و زنان بد سرپرست مطرح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت عصر امروز در یک صدوشصت وهشتمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای شهر رشت با تبریک حلول ماه ربیع الاول اظهار کرد: در دوران کوتاه از عمر سرپرستی ناصر عطایی در شهرداری رشت تاکنون بسیاری از امور مهم استارت زده شده است.
ایرج نوذری مشاور کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت شد
احمد رمضانپور با بیان اینکه در جلسه امروز شورا میهمان ویژه ای داریم، افزود: ایرج نوذری هنرمند برجسته و ارزشمند کشور عزیزمان در جلسه امروز شورا حضور پیدا می کنند و قصد داریم از حضور وی به عنوان مشاور کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت بهره مند شویم.
برخی از المان ها در کمیسیون فرهنگی شورا مطرح نمی شود
عضو شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با انتقاد از اینکه برخی از نمادها و المان ها که در سطح شهر رشت برپا می شود به طور موضوعی در کمیسیون فرهنگی شورای رشت مطرح نمی شود، اظهار کرد: 
المانی به ارتفاع حدودی پانزده متر در شهر رشت در دست احداث است و قرار بود دور این المان متنی درباره امام حسین (ع) و یا یکی از سوره های قرآن کریم منقش شود.
فرهام زاهد به جانمایی یک کبوتر خانه در بالای این المان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در رشت میدانی به نام امام حسین (ع) مزین است معتقد بودیم که این المان باید در مکان دیگری همچون مسکن مهر و غیره جانمایی شود.
وی با اشاره به اینکه عزت و ذلت دست خدای بزرگ است، تصریح کرد: در جلسه ای از اسم مبارک پیامبر (ص) اسم برده شد و با اندکی تاخیر از این بابت صلوات داده شد و پس از آن متوجه نگاه های فاطمه شیرزاد یکی از اعضای شورای شهر رشت شدیم و متعاقب آن در جلسه ای که خارج از صحن شورا برگزار شد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار