زیباترین استخرهای طبیعی دنیا/تصاویر

آفتاب نیوز دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲
وقتی تابستان به اوج گرمای خود می رسد یا عطر بهاری هوش از سر همه می برد، افراد بسیاری دوست دارند که به دامان طبیعت رفته و کمی خستگی های روزانه را از تن به در کنند؛ اما چه جایی بهتر از استخرهای طبیعی؟ در ادامه برخی از زیباترین و رویایی ترین استخرهای طبیعی دنیا را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

آفتاب نیوز :
گروتا دلا پوئزیا در ایتالیا گروتا دلا پوئزیا Grotta Della Poesia شبیه به یک غار روباز است که دور تا دورش را صخره در برگرفته و پدیده ی طبیعی شاهکاری را خلق کرده است. اگر راهی ایتالیا هستید و دوست دارید که از کلیشه ها دور شده و جاذبه های دیدنی جدید و زیبایی را ببینید، استخر طبیعی گروتا را از دست ندهید. این مکان از دیرباز در داستان ها و روایت های مردم ایتالیا نقش آفرینی می کرده و همواره نامش مطرح می شده است.
اک کیل در مکزیک استخر طبیعی اک کیل Ik Kil به گونه ای است که گویا آسمان روی زمین آمده و در آب شناور شده است! اگر به تصاویر این پدیده ی زیبا توجه کنید، بهتر متوجه منظورمان خواهید شد. اگر به دیدار این استخر بروید، انگار پا به روی سیاره ای عجیب گذاشته اید. در اینجا از هر سو آبشار کوچکی جریان یافته و گیاهان کوچک و بزرگ سر از لابه لای سنگ ها بیرون آورده اند و آب زلال استخر نیز زیبایی اک کیل را دو چندان کرده است. بد نیست بدانید که برای رسیدن به این دریاچه ی کوچک باید چند پله ی چوبی را پشت سر بگذارید که این پلکان لوکیشن خوبی برای عکاسی نیز هست.
استخرهای فری در اسکاتلند اگر فیلم ارباب حلقه ها را دیده باشید حتما با دیدن استخرهای فری Fairy Pools یاد آن فیلم در ذهنتان تازه خواهد شد. کوهستانی پر زرق و برق و آب هایی که از هر روزنه ای راهشان را پیدا می کنند و بادهای سردی که گه گداری بدن کوهنوردان را می لرزاند نشانه هایی از استخرهای فری در اسکاتلند هستند.
لاس گیرییتاس در اکوادور اکوادور در شمال غربی آمریکای جنوبی قرار دارد و طبیعت بکرش همواره زبانزد خاص و عام بوده و هست. یکی از دیدنی های مشهور و ...