محمد قاسمی نژاد: داور شهامت اخراج بازیکن تراکتورسازی را نداشت/ در لیگ برتر تنهاییم و باید با همه بجنگیم

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۹
محمد قاسمی نژاد: داور شهامت اخراج بازیکن تراکتورسازی را نداشت/ در لیگ برتر تنهاییم و باید با همه بجنگیم
محمد قاسمی نژاد، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو معتقد است که تگ گل تراکتورسازی به این تیم با خطای آنتونی استوکس به ثمر رسید.

- اخبار ورزشی -
محمد قاسمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به دیدار تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مقابل تراکتورسازی که با شکست پدیده همراه شد، اظهار داشت: بازی خوبی در تبریز انجام دادیم و به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. با توجه به شرایطی که در جدول داریم، فقط برای برد به تبریز رفته بودیم و در 20 دقیقه ابتدایی می توانستیم به گل برسیم، اما چند موقعیت خوب را از دست دادیم. در اکثر لحظات بازی نمایش خوبی داشتیم و در نیمه دوم هم می توانستیم گل بزنیم.
وی ادامه داد: حق ما در این بازی گرفتن امتیاز بود، اما متأسفانه شکست خوردیم، آن هم روی گلی که خطا بود. در آن صحنه وقتی ضربه کرنر زده شد، آنتونی استوکس دست هایش را روی شانه مسعود ریگی گذاشت و ضربه سر زد، اما داور خطا نگرفت. گل تراکتورسازی به هیچ عنوان درست نبود. در ضمن کمک داور در این بازی به داور گفت که یکی از بازیکنان تراکتورسازی اخراج شود، اما داور وسط شهامت اخراج بازیکن حریف را نداشت.
صدرنشینی تراکتورسازی با پیروزی مقابل پدیده
هافبک تیم پدیده شهر خودرو در ادامه افزود: استوکس با مشت به صورت اکبر صادقی زد، اما متأسفانه داور تصمیم درستی نگرفت. ما در لیگ برتر تنها هستیم و باید با همه بجنگیم تا به هدف مان برسیم. متأسفانه در لیگ برتر حق را به حقدار نمی دهند و در بازی با صنعت نفت و پیکان هم دو گل سالم ما مردود اعلام شد. در این بازی در شرایطی شکست خوردیم که از لحاظ فنی نمایش خوبی داشتیم.
قاسمی نژاد در رابطه با قرار گرفتن تیمش در رده پنجم و اینکه برخی معتقدند پدیده شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده است، تصریح کرد: نباید توقعات از پدیده بالا باشد و همه می ...

[ مشاهده متن کامل محمد قاسمی نژاد: داور شهامت اخراج بازیکن تراکتورسازی را نداشت/ در لیگ برتر تنهاییم و باید با همه بجنگیم خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم