دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه هر کشور مسلمان و غیرمسلمان که از ما کمک بخواهد، کمک شان می کنیم اما از آنها پول می گیریم، گفت: به ونزوئلا بنزین دادیم و شمش طلا گرفتیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه مراسم «تداوم دفاع مقدس در جبهه مقاومت» که صبح امروز (یکشنبه) در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: رهبر انقلاب به بنده فرمودند نهضت خاطره گویی را راه اندازی کنید. چند سال است که این نهضت راه اندازی شده است و حدود ۶۰ نفر از فرماندهان ارتش و سپاه و کسانی که در جنگ تأثیرگذار بودند را به مراکز آموزشی نیروهای مسلح فرستادیم.
صفوی افزود: هدف از نهضت خاطره گویی بیان حقایق و اسرار فروخفته و پشت پرده دفاع مقدس و جلوگیری از انحراف حقایق جنگ است. امروز رسانه های خارجی و برخی داخلی ها در مقالات و کتاب هایشان گفته های بالا و پایینی از جنگ بیان می کنند که خارج از حقایق جنگ است.
وی افزود: هدف بعد از نهضت خاطره گویی این است که تجربه دفاع مقدس که تداوم آن در جبهه مقاومت است، تبدیل به کتاب و این کتاب ها نیز به زبان های مختلف ترجمه شود. ما یک سایت نهضت خاطره گویی هم راه اندازی کردیم.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: آمریکایی ها و غربی ها به ملت ما ظلم زیادی کردند و ۵۰۰ هزار نفر از جوانان ما را شهید و مجروح کردند. امروز این ظلم را به مردم یمن می کنند. ۲ هزار شبانه روز است که عربستان و امارات یمن را بمباران می کنند اما آنها ایستاده اند و دهها هزار شهید داده اند. ما مطمئنیم همانطور که ملت ایران و سوری ها و عراقی ها پیروز شدند، ملت یمن در مقابل تجاوز امارات و عربستان پیروز خواهد شد زیرا ۳۰ میلیون جمعیت شجاع و مؤمن در یمن وجود دارد.
صفوی تاکید کرد: ما می خواهیم تجربه دفاع مقدس را نه تنها به ملت های اسلامی بلکه به دیگر ملت ها همچون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار