سرمربی تیم بسکتبال بانوان گرگان گفت: اعتماد به نفس بازیکنان ما از زمان پیروزی مقابل نامی نو صدرنشین گروه افزایش پیدا کرد.

نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره صدرنشینی با یک تنها یک باخت گفت: آن یک باخت دور رفت هم توجیهی ندارد و به مربی بر می گردد، اما در دور رفت تمرینی برای تاکتیک های طراحی شده جدید نداشتیم و تیم با حضور بازیکنان ملی پوش دیر جا افتاد.
وی افزود: برنامه های ما برای دور برگشت همان برنامه ها بود و اتفاق جدیدی پیش نیامد، فقط تیم هماهنگتر شد.
بیک لیک لی با اشاره به شکست نامی نو در اصفهان گفت: اعتماد به نفس تیم از بازی با نامی نو بالا رفت. خودم وقتی دیدم این هفته تیم سپهرداد بازیکن سیاهپوست جدیدی آورده، خیلی خوشحال شدم چون محک جدی تری برایمان بود.
سرمربی گرگان درباره احتمال جذب بازیکن خارجی گفت: فاصله زمانی زیادی تا مرحله حذفی نداریم و فرصتی برای جذب بازیکن خارجی با کارهای ویزا و پرواز نیست. اگر قرار بر پرداخت پول هم باشد، این پول را باید به شکل پاداش صرف بازیکنان داخلی کنیم.
وی درباره حق و حقوق بازیکنان توضیح داد: ۳۰ درصد از مبالغ قرارداد ملی پوشان پرداخت شده و شهرداری گرگان نامه نگاری های لازم را انجام داده تا پیش از مرحله حذفی، مبلغ پرداختی را به ۷۰ درصد برسانیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار