فرمانده سپاه ملایر از برگزاری ۲۰۰ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در ملایر خبر داد و با اشاره به افتتاح منازل مددجویان در بخش سامن گفت: دیدار و سرکشی از ۴۰ خانواده معظم شهدا و رزمندگان و جانبازان از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر سید جواد حسینی ظهر امروز در در جمع خبرنگاران در ملایر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: پیروزی ملت ایران در برابر دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی تنها با توکل بر خدا، ایمان، صبوری مردم و فداکاری شهدا و رزمندگان محقق شد.
وی با بیان اینکه در هشت سال جنگ نابرابر دشمن علیه ملت ایران همه آحاد جامعه تلاش کردند و همه مردم در این صحنه حضور داشتند افزود: جوانانی که به جبهه ها اعزام می شدند در دامن شیرزنانی پروش یافته بودند که توانستند در برابر دشمن بعثی بدرخشند.
فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس با لبیک به ندای امام راحل در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند افزود: ولایت و حضور رزمندگان در صحنه دفاع از دین و کشور دو عامل اصلی موفقیت در هشت سال دفاع مقدس بود.
وی با بیان اینکه بعد از گذشت چهار دهه از دوران دفاع مقدس امروز باید برای نسل جدید فرهنگ ایثار و شهادت را بیش از گذشته تبیین و تشریح کنیم و ناگفته های دوران دفاع مقدس بیان شود تصریح کرد: آشنایی نسل امروز با فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است.
حسینی با اشاره به اینکه امسال نیز همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی در سطح شهرستان اجرا می شود گفت: با توجه به وضعیت کشور و وجود ویروس بسی ار ی ار برنامه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و متفاوت از سال های گذشته برگزار می شود.
وی در ادامه از اجرای ۲۰۰ برنامه شاخص و محوری در سطح شهرستان همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این برنامه ها با همکاری دیگر نهادها و در شهر ملایر و بخش های تابعه برگزار خواهد ...

سرخط اخبار