افتتاح کنارگذر اسدآباد: خرداد آینده

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۲۰
فرماندار شهرستان اسدآباد، از افتتاح پروژه کنار گذر این شهرستان، خرداد سال آینده خبر میدهد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز همدان ، سعید کتابی گفت: این طرح به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های ملی اسدآباد در سال۸۹ آغاز شد و تا کنون برای این پروژه ۲۳میلیارد تومان هزینه شده و برای اتمام کامل طرح به اعتباری افزون بر ۳۰میلیارد تومان نیاز خواهد بود.
وی با اشاره به این پروژه ۱۱ساله شهرستان اسدآباد، افزود: پروژه ملی کنار گذر اسدآباد در مجموع به طول ۱۴کیلومتر در دو فاز با چهار خط در حال احداث است که فاز اول کنارگذر به طول ۱۰کیلومتر و فاز دوم تقاطع های راه به طول چهار کیلومتر است.
کتابی پیشرفت فیزیکی طرح را ۹۸درصد برشمرد و گفت: ابنیه و تابلو های این طرح نیز دارای ۸۵درصد پیشرفت فیزیکی است و تقریبا در مراحل پایانی خود قرار دارد و تنها اتصال ورودی شهر به کمربندی باقی مانده است.
وی با اشاره به اینکه افتتاح کنارگذر شهرستان در کاهش تصادفات از نقش مؤثری برخوردار خواهد بود، یادآور شد: کنارگذر اسدآباد یکی از پروژه های مهم و استراتژیک برای کشور، استان و شهرستان به شمار می آید که چندین استان غربی را پوشش می دهد و به عنوان بزرگراه کربلا هر ساله زائران زیادی از این مسیر تردد دارند.
فرماندار اسدآباد همچنین با اشاره به نگاه ویژه استاندار همدان به اتمام این پروژه ملی مهم شهرستان اسدآباد، تصریح کرد: به طور قطع بهره برداری این طرح اثرات و تبعات بسیار مطلوبی در رفاه و سلامت مسافران، رانندگان، شهروندان و حل مشکل ترافیک داخل شهر اسدآباد خواهد داشت.
امروز معاون عمرانی استاندار همدان از روند اجرا و میزان پیشرفت کنار گذر اسدآباد دیدن کرد.
کپی لینک https://www.iribnews.ir/00CYPU
خبرهای مرتبط
ساماندهی وروردی های شهرهای لرستان
نیاز ۲۸ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار