رشت - ایرنا - استاندار گیلان گام دوم انقلاب اسلامی، قانون مداری ، بی طرفی و انسجام ملی را شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام و بیان کرد: سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت چهار رکن مهم در انتخابات است.

گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست ؛ ارسلان زارع در جلسه ستاد انتخابات استان با تاکید بر ضرورت برگزاری هرچه بهتر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان رویداد مهم سیاسی- اجتماعی بیان داشت: اتحاد و انسجام ملی، کلید واژه های مهمی است که همواره در فرایند انتخابات در قالب قانون مداری و رعایت اصل بی طرفی باید مورد توجه قرار گیرد.
وی "گام دوم انقلاب اسلامی، قانون مداری و بی طرفی و انسجام ملی" را شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و گفت: توجه به این سه اصل مهم باید در سرلوحه عملکرد تمامی مجریان و فعالان برگزاری انتخابات قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در گیلان اصل بی طرفی را بسیار مهم دانست و افزود: هرگاه تمکین مسئولان به قانون، به مردم ثابت شود؛ اعتماد عمومی نیز افزایش یافته و بالا رفتن سطح مشارکت را به دنبال دارد.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت چهار رکن مهم در انتخابات است زیرا سلامت و امنیت به عنوان اولویت و وظیفه ذاتی مسئولان به شمار می رود اما مشارکت و رقابت وظیفه ملی همه آحاد جامعه است که همگان باید به آن توجه داشته باشند.
زارع با تاکید بر ضرورت افزایش سطح رضایت مندی مردم با توجه به نیازمندی های آنان گفت: رضایتمندی مردم از مسئولان موجب رغبت افزایی جهت مشارکت های مدنی می شود.
استاندار گیلان با اشاره به لزوم همکاری لجستیکی، تجهیزاتی و تامین نیروی انسانی لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تصریح کرد: تمامی دستگاه های دولتی و اجرایی وظیفه دارند در این زمینه همراه و همگام با فرمانداری ها و بخشداری ها عمل کنند و اجازه ندهند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار