اتاق غذاخوری شما باید محلی برای ارتباط، گردهمایی و احساس خانه بودن افراد باشد.
طراحی اتاق غذاخوری
اگر فردی اجتماعی هستید، احتمالاً عاشق سرگرمی و مهمانی در خانه هستید و آشپزخانه و اتاق غذاخوری باید محل شادی، گفتگو و خاطرات مشترک باشد. دیگر از زمان غذاخوری های خسته کننده و رسمی که فقط استفاده های گاه به گاه داشتند، می گذرد و آشپزخانه های بسته که میزبان را از میهمانانش جدا می کرد، امروزه از بین رفته و محیط غذاخوری مکانی تعاملی و یک الزام برای هر خانه است! در ادامه با این نوشتار از مجله دلتا همراه باشید.
رنگ ها را فراموش نکنید
به احتمال زیاد همه اتاق های ناهارخوری قدیمی و خسته کننده ای را دیده ایم که با رنگ های خسته کننده رنگ آمیزی شده اند. اما چرا کمی بیشتر رنگ و به اتاق غذاخوری و آشپزخانه خود وارد نمی کنید؟ اگر فضای غذاخوری بازتری دارید ، می توانید تم و رنگ ها را از آشپزخانه تا دیوارها امتداد دهید یا حتی فقط به دنبال رنگ های پاستلی ساده یا گروه رنگ های خنثی بروید. اگر واقعاً به دنبال چیز متنوع تری هستید ، می توانید یک دیوار با نقاشی دیواری یا کاغذدیواری به کار ببرید.
با فضاهای ذخیره سازی خلاقیت ایجاد کنید
دراتاق های ناهارخوری اغلب از کنسول ها یا کمدهای ذخیره سازی استفاده می شود که فضای بصری، همینطور فیزیکی داخل اتاق را اشغال می کنند ، از کنسول عتیقه گرفته تا قفسه های بزرگ و کمدهای قدیمی همگی با هر سبکی که باشند راهکارهای خوبی برای افزودن خلاقیت و جذابیت بصری خواهند بود. ضمن اینکه با جای دادن ظرف های غذاخوری عملکرد بهتری را برای این حوزه ایجاد می کنند.
روشنایی به عنوان کانون اصلی
برای اتاق غذاخوری روشنایی ...

سرخط اخبار