سیدجلال حسینی ، کاپیتان پرسپولیس گفت : اگر ما در این شرایطی که سه بازیکن نداریم. بهترین ها نیستند، چند تا هم کرونایی داشته باشیم به مشکل بزرگی می خوریم. امیدوارم که شرایط پرسپولیس را درک کنند تا بتوانیم کار بزرگی را انجام بدهیم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
سیدجلال حسینی ، کاپیتان تیمپرسپولیسدر خصوص برد مقابل صنعت نفت آبادان گفت:
بازی سنگینی بود، هفته دوم بود ولی سخت بود. بازی سختی هم مقابل سایپا داشتیم. بچه ها خیلی خوب بازی کردند ولی چمن استادیوم آزادی خیلی بلند بود. دو تیم را خسته کرده بود. فکر می کنم یک سه امتیاز خوب بدست آوردیم.
او درباره بازی با نفت مسجد سلیمان گفت:
بازی سختی است. بازی کردن با نفت مسجد سلیمان در آن جا سخت است. امیدوارم که بچه ها بتوانند آمادگی خودشان را حفظ کنند و تمرکز کنند. امیدوارم که بتوانیم این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
حسینی راجع به نماینده های شرق آسیا در لیگ قهرمانان آسیا گفت:
ما که بازی ها آن ها را ندیده ایم ولی مطمئنا کادرفنی در حال آنالیز هستند. دست و پای ما را در این شرایط بستند. وحید امیری ، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر را نداریم. این کاری است که برای ما کردند. به جای اینکه ما قدرتمند راهی این رقابت ها شویم، کلی ضعیفمان کردند. امیدوارم تا روز فینال بچه ها شرایط خوبی داشته باشند. بچه های جایگزین تمرکز کنند. امیدوارم روز به روز همه پیشرفت کنند تا بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم.
وی افزود:
بازی های سختی داریم، نمی دانیم تا آن موقع چه اتفاقی می افتد. ویروس کرونا است و باید خیلی مراقبت کنیم. متاسفانه ما از نظر پروتکل ها مشکل داریم. سازمان لیگ می گوید که بازی ها باید انجام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار