مدیرکل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری گفت: اختصاص اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری به صورت کامل محقق می شود؛ اما برای تسریع در جذب، به پیگیری مستمر و ویژه از سوی مراکز استان ها نیاز است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، روح الله بشارت بعدازظهر امروز در کارگروه ارتقای خدمات رسانی مؤثر به گروه های نیازمند که در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: عمده کار مدیران دستگاه های اجرایی رسیدگی به امورات مردم است؛ اما به منظور تسهیل در دسترسی مردم به مدیران و خدمت رسانی بهتر، یک روز خاص ویژه مراجعه مردم و دیدار با مدیران در نظر گرفته شده تا بتوانند به صورت مستقیم و بی واسطه به بیان مطالبات خود بپردازند.
وی با بیان اینکه تلاش داریم تا بتوانیم جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی را مولد و توانمند کنیم، ادامه داد: ظرفیت های خوبی در استان سمنان به منظور اجرای این مهم وجود دارد و می تواند در اجرای این مهم به عنوان پایلوت معرفی شود.
مدیرکل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری افزود: شماره های گویا و سامانه های ارتباط مردمی کمیته امداد، بهزیستی و سایر دستگاه های خدمات رسان به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، می تواند با سامانه ۱۱۱ (سامد) لینک شود.
بشارت بیان کرد: حضور ریاست جمهوری در استان ها با ردیف بودجه مشخص انجام و اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری به صورت کامل محقق می شود؛ اما برای تسریع در جذب، به پیگیری مستمر و ویژه از سوی مراکز استان ها نیاز است.
وی تصریح کرد: دولت در خصوص مسائل و مشکلات خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران همواره مساعدت و نگاه مثبت و ویژه داشته؛ اما در خصوص موارد درمانی خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران و اشتغال فرزندان آنها نیاز است تا مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران، اهتمام ویژه تری داشته باشند.
مدیرکل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ...

عناوین مهم خبری