پنجمین کاروان لجستیکی آمریکا در عراق هدف قرار گرفت

لوگوی انتخاب انتخاب . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۹:۵۹
کانال خبری «صابرین» جمعه شب گزارش داد که این کاروان نظامی لجستیک آمریکا در منطقه «ابوغریب» واقع در غرب شهر بغداد هدف حمله قرار گرفته است. این پنجمین کاروان لجستیکی آمریکا بود که ظرف روز جمعه هدف قرار گرفت. منابع عراقی روز گذشته نیز از هدف قرار گرفتن دو کاروان آمریکا خبر داده بودند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فارس، منابع و رسانه های عراقی از هدف قرار گرفتن کاروان لجستیک متعلق به نظامیان ایالات متحده آمریکا در نزدیکی پایتخت عراق خبر دادند.
کانال خبری «صابرین» جمعه شب گزارش داد که این کاروان نظامی لجستیک آمریکا در منطقه «ابوغریب» واقع در غرب شهر بغداد هدف حمله قرار گرفته است. این پنجمین کاروان لجستیکی آمریکا بود که ظرف روز جمعه هدف قرار گرفت.
منابع عراقی روز گذشته نیز از هدف قرار گرفتن دو کاروان آمریکا خبر داده بودند.
این کاروان ها که تجهیزات لجستیکی برای نظامیان آمریکایی مستقر در پایگاه ها را حمل می کنند، عمدتا از مرز سوریه در غرب یا مرز کویت در جنوب، وارد عراق می شوند و در ماه های گذشته به صورت هفتگی و حتی روزانه هدف انفجار بمب کنار جاده ای قرار گرفته اند.
گروه های عراقی پیش از این اعلام کرده بودند که مهلت ارائه شده به دولت «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی به پایان رسیده است.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار