یکی از موفق ترین پایگاه های بسیج در شهر یاسوج، پایگاه مقاومت بسیج شهدای شرف آباد است که با فرماندهی یک بسیجی جوان ورزشکار و همکاری بسیجیان منطقه توانسته خدمات خوبی را در منطقه خودشان انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ پایگاه های مقاومت بسیج یک رکن اصلی در ساماندهی و جذب بسیجیان به شمار می رود و نقش بسیار مهمی در شکل گیری ارتباط دوسویه بسیج و مردم ایفا می کنند و در طول این سالها خدمات بسیار ارزشمندی توسط این پایگاه ها به مردم در مناطق مختلف استان و کشور صورت گرفته است.
بی شک نقش فرماندهان پایگاه ها در موفقیت و افزایش خدمات رسانی بسیج به مردم برکسی پوشیده نیست و در این زمینه فرماندهان بسیجی جوانی با قبول این مسئولیت ها شکوفایی و احیاء دوباره پایگاه ها را رقم زنده اند و امروز از انها به عنوان یک پایگاه و فرد موفق یاد می شود.
یکی از این پایگاه های موفق در شهر یاسوج پایگاه مقاومت بسیج شهدای شرف آباد است که با فرماندهی یک جوان ورزشکار خدماتی را به بسیجیان و مردم محل ارایه کرده و برنامه های ابتکاری زیادی برای بهبود زندگی در منطقه شرف آباد را در سر می پروراند. 
در زیر گفت و گویی با این این فرمانده جوان یاسوجی انجام داده ایم که تقدیمتان می شود.
خودتان را معرفی کنید: 
ابراهیم بهرامی متولد سال 1365 در شهرستان بویراحمد، 34 سال سن دارم و دارای مدرک تحصیلی دیپلم فنی و حرفه ای می باشم.
چند سال است وارد بسیج شدید؟
از سال 1376 فعالیت در بسیج را شروع کردم.
نحوه ورود شما به بسیج چگونه بود؟
پدر این حقیر 35 سال به عنوان فرمانده پایگاه فعالیت می کرد و تا سال 1396 درخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، بسجیان و مردم بودند. در سال 1376 به توصیه پدرم که علاقه شدیدی به نظام و رهبری داشتند وارد بدنه مقدس بسیج شدم و وقتی فضای کار و فعالیت صادقانه در بسیج را دیدم صد دل عاشق شدم و شروع به خدمت کردم.
الان چه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار