فتح الله زاده:استقلال مربی ِ مثل کی روش و برانکو می خواهد/من بودم آن بلا سرمنصوریان نمی آمد

فارس نیوز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۶
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: استقلال یک مربی در حد کی روش و برانکو می خواهد ولی اگر مدیران باشگاه نمی توانند چنین مربیانی بیاورند بهتر است به مجیدی اطمینان کنند.

علی فتح الله زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص صحبت های فرهاد مجیدی در مورد برخی از پیشکسوتان باشگاه استقلال و حال و های این روزهای آبی پوشان صحبت های زیر را انجام داد:
فارس: روز گذشته مصاحبه ای از شما منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه زمان زیادی برای بستن تیم ندارد.
بله، همین طور است. من معتقدم اگر مسئولان باشگاه نمی توانند مربی بزرگ خارجی بیاورند بهتر است به فرهاد مجیدی اعتماد کنند.
فارس: اما عنوان شده که روز سه شنبه (فردا) سرمربی استقلال مشخص می شود.
زمانی شما می خواهید مربی بزرگ در حد کی روش بیاورید که می گوییم فرهاد هم زیر نظر او کار کند اما اگر قرار باشد مربی درجه دو خارجی بیاوریم طبیعتا مجیدی زیر دست او کار نمی کند، من احساس می کنم زمان در حال از دست رفتن است. وقتی تیم خوب تمرین نمی کند و کارش را به موقع استارت نزند مطمئناً دچار مشکل هم خواهد شد. روراست بگویم مجیدی سال گذشته با من تلفنی صحبت کرد و یکی دو مربی خارجی خوب سراغ داشت. او حتی اسم این مربیان را به من گفت ولی چون امانت است نمی خواهم اسم آنها را بگویم. اتفاقاً اسم آن مربیان را وقتی شنیدم پذیرفتم که نفرات قابل قبولی هستند.نظر من این است اگر می خواهند مربی بیاورند به حرف مجیدی اطمینان کنند که او با مربیان مورد نظرش صحبت کند و خودش هم با این مربیان مچ خواهد شد و راحت کارش را انجام می دهد.اگر اینگونه نیست بهتر است که از مجیدی برنامه بگیرند و یک دستیار خوب در حد هنکه به استقلال بیاورند تا او زودتر کارش را شروع کند.
فارس: اما یک نکته باعث رنجیده خاطر شدن مجیدی شده است، اینکه او می گوید خیلی ها با مطرح کردن اینکه مجیدی در ...

سرخط اخبار