شهردار کرمان با اشاره به اینکه ضدعفونی شهر کرمان از توان شهرداری خارج است گفت: هر شب ۳ هزار لیتر محلول ضد عفونی برای گندزدایی اماکن عمومی مصرف می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، سیدمهران عالم زاده شامگاه یکشنبه در نشست عمومی شورای شهر کرمان که با حضور رئیس و سایر اعضای شورا برگزار شد اظهار داشت: در حال تدوین بسته ای برای جبران بخشی از ضرر و زیان اصناف و کسبه ای که در جریان کرونا آسیب دیده اند جهت ارائه به شورای شهر هستیم تا بخشی از زیان این قشر جبران شود.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه در این ایام ضرر و زیان قابل توجهی متوجه اصناف شده است گفت: لازم است شورای شهر و شهرداری کرمان در حد توان به این قشر از جامعه کمک کنند.
شهردار کرمان با تقدیر از اصناف و کسبه ای که برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، نسبت به تعطیلی مغازه های خود اقدام کردند افزود: البته این اقدام در مقابل ضرر و زیان اصناف اندک است اما می تواند بخشی از خسارت آن ها را جبران کند.
وی بیان کرد: از مدیریت استان کرمان به ویژه فدائی استاندار کرمان صمیمانه تشکر می کنم چرا که وضعیت مطلوب استان کرمان نسبت به برخی از استان های کشور در زمینۀ شیوع ویروس کرونا به این دلیل است که مدیریت استان با قاطعیت عمل کرد.
گزارش|سفیران سلامت حاج قاسم از بیت الزهرا(س) به مقابله با کرونا می روند + فیلم
ممنوعیت تردد در ورودی و خروجی شهر کرمان به روایت تصویر
شهردار کرمان: طرح جامع شهر کرمان سال آینده بازنگری می شود
عالم زاده با اشاره به اینکه همکاران حوزه خدمات شهری شهرداری با همراهی سپاه، بسیج، ارتش و نیروهای جهادی و مردمی هر شب تا پاسی از شب نسبت به ضدعفونی اماکن عمومی، مبلمان شهری و سطوحی که بیشترین تماس را با دست شهروندان دارند، اقدام می کنند گفت: پس از کادر بهداشت و درمان همکارانم در شهرداری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار