ساعت24 - به همین زودی تعطیلات یکماهه نیم فصل لیگ برتر تمام شد و حالا پرسپولیس باید با کادر فنی جدید از هفته هفدهم وارد مسابقات دور برگشت شود.

سؤال اینجاست جدا از مسأله تغییر کادر فنی که شاید موجب تغییراتی در ترکیب و مدل بازی پرسپولیس شود، این تیم برای بازی با حریفی که اواخر نیم فصل اول دوباره اوج گرفت آماده است یا نه؟
البته که به لحاظ روانی شرایط تیم مثبت ارزیابی می شود، اما مشخص نیست وضعیت بدنی و فنی تیم چگونه است. پرسپولیس بعد از ۱۰ روز تعطیلی از روز ۱۷ دی تمریناتش را با کریم باقری استارت زد و یک بازی تدارکاتی هم در خلال تمریناتش برگزار کرد تا اینکه یک هفته بعد یعنی ۲۴ دی ماه یحیی گل محمدی در تمرینات حاضر شد و سکان را در دست گرفت. با این حال کار اصلی گل محمدی و کادر فنی تازه وارد سرخ ها از روز ۲۶ دی ماه رسماً شروع شد و با وجود اینکه این کادر نزدیک به ده روز فرصت داشت تا تیمش را مهیای بازی مهم با تراکتور کند، اما به نظر می رسد در این راه مشکلاتی داشته است.
بعد از چهار جلسه تمرین زیر نظر گل محمدی که یکی از آن ها در سالن بدنسازی بود برف تهران تمرین یکشنبه سرخ ها را کلاً تعطیل کرد. بعد از آن روز دوشنبه بازی دوستانه برگزار شد. تمرین سه شنبه بسیار سبک و در حد ریکاوری بود. از چهارشنبه تا دیروز هم چهار جلسه تمرین برگزار شده که یکی از آن ها در سالن وزنه بوده است. جالب اینکه تمرین دیروز هم در زمین چمن مصنوعی برگزار شد. تمرینی که باید مهم ترین تمرین تاکتیکی قبل از بازی باشد چرا که امروز تمرین بسیار سبک خواهد بود و در حکم عرق گیری است.
در واقع اگر آن یک هفته تمرین بدون کادر فنی جدید را جدی تلقی نکنیم، گل محمدی و همکارانش ده روز فرصت داشتند تا تفکرات خود را در تیم پرسپولیس پیاده کنند، اما دو سه جلسه تمرین به خاطر شرایط زمین و آب و هوا از دست رفت و با محدود شدن زمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار