معاون استاندار مرکزی: اولویت کار کمیته های اربعین حسینی باید کاهش هزینه ها باشد

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه اولویت کار کمیته های اربعین حسینی باید کاهش هزینه ها باشد گفت: سبقه مردمی در برنامه های اربعین در استان مرکزی باید حفظ شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، بهروز اکرمی ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین حسینی استان مرکزی با اشاره به اولویت های کار کمیته ها در کاهش هزینه ها اظهار داشت: امام حسین(ع) برند آزادگی بشریت از ابتدا تا انتها خلقت است به طوری که هر انسان آزاده در هر نقطه ای از جغرافیا امام حسین(ع) را به عنوان سرور آزادگان جهان به عنوان الگو انتخاب می کند.
وی افزود: اربعین راهکاری است تا بتوانیم ارزش ها، نام، روش و منطق امام حسین(ع) را جهانی کنیم که کارکرد تاثیرگذاری دارد و کار بسیار ارزشمندی است به همین سبب افراد باسعادت به این فرآیند کمک می کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: هر کس که در عرصه اربعین کوچکترین خدمتی کند سعادتمند است به همین سبب نگاه ما به عنوان کارکنان دولت و حکومت باید اینگونه باشد که اربعین سعادتی نصیب ما کرده که ما این سعادت را با عملکرد شایسته باید پاس بداریم.
تمام تلاش استان ایلام برای برگزاری مراسم اربعین امسال است
موکب های اربعین کاشان در خوزستان برپا شدند
کرمانشاه| زائران اربعین حسینی از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف شدند
اکرمی با اشاره به نمایش قدرت شیعه در اربعین بیان کرد: اربعین نمایش قدرت شیعه است اگر چه بر این باور هستیم که امام حسین(ع) متعلق به تمام بشریت است به همین سبب باید به اهمیت کار در زمینه خدماتی که در اربعین ارائه می شود بیشتر توجه کرد.
سبقه مردمی اربعین باید حفظ شود
وی تصریح کرد: سبقه مردمی اربعین باید حفظ شود، نباید دولت به جای مردم این ارزش و نهاد فرهنگی را تقویت کند، کار ما خدمتگذاری به زائران اربعین است به همین سبب تمام کمیته ها باید ...

سرخط اخبار