به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، ویژه برنامه «حریم امن» ویژه نخستین روز زیارتی امام رضا(علیه السلام) در سال جدید به صورت زنده از حرم مطهر رضوی بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی خراسان رضوی می رود.

به گزارش « شیعه نیوز »، به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، ویژه برنامه «حریم امن» ویژه نخستین روز زیارتی امام رضا(علیه السلام) در سال جدید به صورت زنده از حرم مطهر رضوی بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی خراسان رضوی می رود.
این ویژه برنامه امروزچهارشنبه ۶ فروردین ماه همزمان با شام روز زیارتی امام رضا(علیه السلام) با عنوان «حریم امن» ساعت ۲۰ از شبکه قرآن و معارف سیما به صورت زنده همراه با قرائت زیارت امین الله پخش می شود.
«حجت الاسلام اسدالله اسدی» نماینده ولی فقیه در هلال احمر استان خراسان رضوی در این ویژه برنامه با موضوع پیام های بعثت به ایراد سخنرانی می پردازد و سپس با مداحی ذاکر اهل بیت(علیهم السلام) «سید مهدی کهرائی» ادامه خواهد داشت.
همچنین شبکه استانی خراسان رضوی نیز ویژه برنامه ای را چهارشنبه ۶ فروردین ماه از ساعت ۱۸:۴۰ الی۱۹:۳۰به صورت زنده از صحن و سرای بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(علیه السلام) بر روی آنتن می برد که در این ویژه برنامه «حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی» رئیس نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های سراسر کشور در خصوص تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در روز بعثت سخنرانی می کنند و پس از آن با نوای گرم «محمد جعفر نژاده» ذاکر اهل بیت(علیهم السلام) این ویژه برنامه خاتمه می یابد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار