آموزش بیش از ۱۰۰۰ سرباز توسط جهاددانشگاهی استان بوشهر

ایسنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳
ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از آموزش ۱۰۰۰ سرباز در بوشهر در قالب طرح «سرباز ماهر» خبر داد.

علی احمدی زاده در گفت وگو با ایسنا ضمن اشاره به جزئیات این طرح عنوان کرد: تعداد ۱۰۰۰ سرباز در استان بوشهر در مرحله اول طرح «سرباز مهارت» توسط مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی بوشهر تحت آموزش قرار گرفتند.
وی با اشاره به اهداف و برنامه های این طرح افزود: در طرح سرباز مهارت یا سرباز ماهر تعداد یک هزار سرباز نیروهای مسلح استان شامل نیروهای سپاه، نیروی انتظامی، ارتش و دریابانی دوره های مهارت های عمومی حوزه کارآفرینی، اشتغال و مهارت های عمومی زندگی را فرا گرفتند.
رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر با اشاره به آموزش مهارت های کاربردی و اساسی به سربازان در این دوره ها، تاکید کرد: تلاش کرده ایم آموزش کاربردی سربازان به منظور یادگیری مهارت های مرتبط با اشتغال، کارآفرینی و مهارت های زندگی در ایجاد شرایط مناسب زندگی برای جوانان شرکت کننده در این دوره تاثیرگذار باشد.
احمدی زاده تصریح کرد: در قالب این طرح دوره های آموزشی مهارت های عمومی اشتغال و مهارت های عمومی زندگی به ۱۰۰۰ نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل مرکز آموزش های تخصصی جهاددانشگاهی بوشهر ارائه شد.
این مسئول آشنایی با اصول رزومه نویسی و مصاحبه شغلی، آشنایی با مراکز و برنامه های حمایتی کسب و کارها، آشنایی با مراحل راه اندازی کسب و کارهای خرد، کلیات آشنایی با زندگی شغلی، آشنایی با آمادگی و برنامه ریزی شغلی، آشنایی با قوانین و مقررات کسب و کار و مهارت های بازاریابی و فروش را از اهم سرفصل های دوره مهارت های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی این طرح دانست.
وی همچنین آشنایی با مهارت های مدیریت هیجان و مقابله با استرس، مهارت های تصمیم گیری و مدیریت زمان، مهارت های خودآگاهی، مهارت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار