ذوالقدر: پلیس با سعه صدر با مردم برخورد کند

برترینها سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیروی انتظامی باید مدارای بیشتری در برخورد با شهروندان مورد نظر قرار دهد، گفت: از نیروی انتظامی می خواهم با سعه صدر با شهروندان برخورد کنند.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیروی انتظامی باید مدارای بیشتری در برخورد با شهروندان مورد نظر قرار دهد، گفت: از نیروی انتظامی می خواهم با سعه صدر با شهروندان برخورد کنند.
سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه بیان کرد: آقای رئیسی حرفهای خوبی زده اید برای فصل الخطاب قرار گرفتن قانون و پرهیز از سلیقه گرایی و اهتمام به پیشگیری از وقوع جرایم و روان سازی چرخهای قوه قضائیه در جهت خدمت رسانی مطلوب تر به مردم منتظر اجرایی شدن آن حرف ها هستیم.
وی با بیان اینکه از زحمات سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران در منهدم کردن پهپاد دشمن دیرینه این مرز و بوم تشکر می کنم، افزود: لازم است همان گونه که نیروهای مسلح برای تداوم امنیت و آرامش در سطح ملی عمل می کنند در درون کشور نیز همان گونه عمل شود. از نیروی انتظامی می خواهم با سعه صدر و با مدارای بیشتر با شهروندان برخورد کنند تا امنیت و آرامش با مفهوم حقیقی و آن طوری که زیبنده حقوق شهروندان است مورد توجه قرار گیرد.
ذوالقدر تاکید کرد: موضوعاتی همچون مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، افزایش حقوق کارکنان دولت متناسب با نرخ تورم و پرداخت مطالبات جامعه کارگری در مصوبات بودجه ۹۸ لحاظ شده است که باید با سرعت مورد توجه قرار گیرد. دولت با اجرایی کردن آن تا حد قابل توجهی می تواند شرایط اقتصادی حاکم را ترمیم کنند. علیرغم تأکیدات بر ضرورت پرداخت بدهی های دولت به بخش های مختلف اقدام لازم در این خصوص انجام نشده است سازمان تأمین اجتماعی که وظیفه پاسخگویی به مخاطبان خود را دارد به واسطه عدم پرداخت بدهی های ...

سرخط اخبار