"شهدا نمی دانستند قرار است سازمان غذا و دارو را به رانت خوارها واگذار کنیم"

وزیر بهداشت: اجازه نمی دهم آقازاده ای با سرمایه بادآورده پدرش بر صندلی دانشگاه بنشیند| از استیضاح نمی ترسم از افتضاح می ترسم| برای فدا شدن آمده ام!

آفتاب نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه من نیامدم با مصلحت اندیشی و عدول از حق، وزیر بمانم، گفت: اجازه نمی دهم آقازاده ای با سرمایه بادآورده پدرش بر صندلی دانشگاه بنشیند، من از استیضاح نمی ترسم از افتضاح می ترسم.

آفتاب نیوز :
سعید نمکی ظهر امروز در مراسم کشوری روز بهورز و تقدیر از بهورزان نمونه کشور که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: اگر تا پای جان لازم باشد برای دفاع از بهورزها بایستم می ایستم، من نیامدم با مصلحت اندیشی و عدول از حق، وزیر بمانم پس شما تنها نیستید هر جا به شما ظلمی شود من کنارتان هستم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به سخن امیرالمومنین علیه السلام برای خلافت، با بیان اینکه کسوت وزارت از آب بینی بز برایم کمتر است مگر بتوانم به شما خدمت کنم، اضافه کرد: اجازه نمی دهم آقازاده ای با سرمایه بادآورده پدرش بر صندلی دانشگاه بنشیند، من از استیضاح نمی ترسم از افتضاح می ترسم.
وی متذکر شد: من برای فداشدن و برای دفاع از اصول انقلاب و خون شهدا آمده ام، شهدا نمی دانستند قرار است سازمان غذا و دارو را به رانت خوارها واگذار کنیم، آنها فکر نمی کردند ما قرار است جاده هموار کنیم برای له کردن تولید داخل این مملکت زیر بولدزر واردات بی رویه! پس این وزیر خدمتگذار تا جایی که جان داشته باشد برای خدمت به این کشور و دفاع از آرمان شهدا ایستاده است.
نمکی در خصوص سیاست های وزارت بهداشت گفت: سیاست ما اولویت پیشگیری بر درمان و اولویت درمان سرپایی بر بستری است.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ما تحت هیچ فشاری و با هیچ رانش و کششی منابع این مملکت را حرام نمی کنیم، افزود: با فاصله کوتاه تخت هایی با ضریب اشغال ۲۰ درصد اضافه نمی کنیم مگر نقاط محرومی که نیازمند این زیر ساخت ها باشد.
وی اضافه کرد: ما در توسعه نظام شبکه در قالب سیستم ادغام یافته نظام ارائه خدمت، حرکت می کنیم و اولین تماس ما با جامعه هم خانه بهداشت و بهورز ما ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار