نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت: مسئولان استانی قول داده بودند کمربندی قیدار تا هفته دفاع مقدس مورد بهره برداری گیرد ولی به دلایل مالی این طرح تا یک ماه آتی به اتمام می رسد.

- اخبار استانها -
احمد بیگدلی در گفتگو با خبرنگار تسنیم از زنجان ، اظهار داشت: طرح احداث باند دوم سلطانیه قیدار کبودرآهنگ از مصوبات سال 1389 که از ردیف اعتبارات ملی تامین است که تا سال 1395 اقدام قابل توجهی انجام نشده بود، حتی معارض و ساختمان ها و باغات مسیر تعیین تکلیف نشده بود. 
وی افزود: با پیگیری انجام شده 40 میلیارد تومان اعتبار تا کنون برای طرح کمربندی شهر قیدار بعنوان بخشی از کل طرح تخصیص پیدا کرده و این کمربندی به مسافت 15 کیلومتر تا یک ماه آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون شهر قیدار دارای معظل تردد از قبیل ترافیک است، اضافه کرد: از دست رفتن خیابان های شهر به علت تردد کامیون های سنگین در سطح شهر معظل بعدی شهر است که با زیر بار رفتن کمربندی این مشکل حل خواهد شد. 
افزایش تصادفات درون شهری در دورود؛ روند احداث کمربندی تسریع شود
تردد 20 ساله ماشین های سنگین در گناباد؛ طرح کمربندی روی کاغذ مانده است
احداث کمربندی قم منتظر ارائه ضمانت کار از سوی سرمایه گذار است
کمربندی یاسوج حادثه خیرترین جاده مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد است
بیگدلی با اعلام اینکه در بازدید صورت گرفته تنها یک کیلومتر از اجرای این فاز از طرح باقی مانده است، تاکید کرد: اگر آب و هوا اجازه دهد تا یک ماه آتی شاهد افتتاح طرح خواهیم بود. 
گفتنی است شهرستان خدابنده با چهار بخش، هفت شهر و بیش از 220 روستای دارای سکنه، 164هزار نفر جمعیت دارد. این شهرستان در جنوب استان زنجان واقع شده و با حدود پنج هزار کیلومتر مربع وسعت، یک چهارم مساحت این استان را به خود اختصاص داده است.طرح ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار