مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل خبر داد:

مشارکت ناشران استان اردبیل در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

لوگوی شبستان شبستان . پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۳۴
بحرالعلومی از مشارکت ناشران استان اردبیل در نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد و گفت: ۳ ناشر اردبیلی نیز در نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور فعال خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل ، «عبدالله بحرالعلومی» امروز (25 دی ماه) در نشست خبری با خبرنگاران خبرگزاری های استان در خصوص نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: 3 ناشر اردبیلی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران مشارکت دارند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: علاقمندان حوزه کتاب می توانند از یکم تا ششم بهمن ماه با مراجعه به سایت اینترنتی book.icfi.ir کتاب های مورد نیاز خود را از طریق نمایشگاه مجازی کتاب تهران تهیه کنند.
این مقام مسئول افزود: 20 درصد تخفیف از سوی ناشران برای خریداران کتاب نیز پیش بینی شده و دانشجویان، طلاب، اساتید دانشگاه و اهل قلم نیز بن کتاب رایگان از 2 میلیون تا 5 میلیون ریال نیز دریافت خواهند کرد.
بحرالعلومی خاطر نشان کرد: از دیگر مزایایی این نمایشگاه ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور طبق قرارداد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت پست است که تا 50 هزار ریال ارسال کتاب رایگان صورت خواهد گرفت.
وی بیان کرد: انتشارات های محقق اردبیلی، خط هشت و نایاب نیز از استان اردبیل به دلیل داشتند زیر ساخت های فروش اینترنتی توانستند در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: این نمایشگاه در سطح بین المللی با حضور ناشران برتر کشور و جهان برگزار می شود و رویداد مبارک فرهنگی است.
بحرالعلومی تاکید کرد: هم اکنون 54 انتشارات مجوز دار در استان اردبیل هستند که از این تعداد 20 ناشر فعالیت های چشمگیری در حوزه کتاب استان دارند.
پایان پیام/ 365

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار