ساعت24-سرمربی پیکان می گوید تیمش برای کسب پیروزی به مصاف استقلال می رود.

مهدی تارتار سرمربی پیکان در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی سنگینی است و استقلال از تیم هایی است که مدعی قهرمانی است و نتایج خوبی کسب کرده است. کار ما سخت است و تیم جوانی داریم. البته ما بازیکنان خوب و با انگیزه داریم و در برابر تیم هایی همچون استقلال انگیزه شان بیشتر می شود. امیدوارم چمن بازی از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
او در پاسخ به این سوال که آیا تیمش برای کسب نتیجه مساوی یا پیروزی به میدان می رود؟ اظهار کرد: من تفکراتم به گونه ای بوده که هدف ما کسب سه امتیاز باشد اما با هر بازی با استراتژی خاصی جلو می رویم. شرایط آب و هوایی اجازه تمرین خوب را به ما نداد اما باشگاه یک چمن مصنوعی خوب به ما داد. ما تاکتیک های خود را پیش می بریم و اگر اشتباهی رخ ندهد، می توانیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم.
سرمربی پیکان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه استعفایش از پیکان اهرمی برای فشار به باشگاه برای رسیدن به خواسته هایش بود یا خیر و همچنین در واکنش به مذاکره با تیم تراکتور خاطرنشان کرد: آن قضیه تمام شده است و من در حال حاضر مربی پیکان هستم و به آن مساله کاری ندارم. لطفا درباره بازی فردا سوال کنید.
او در واکنش به اعتراض استقلال به محل برگزاری این بازی خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایط زمین مناسب باشد. اگر شرایط زمین مثل بازی با شهرخودرو باشد که نمی شود کار کرد اما امیدوارم کیفیت زمین خوب باشد.
تارتار در واکنش به محرومیت محمود فکری گفت: بعضی نیمکت ها در بازی ها شلوغ می کنند. من محمود فکری را می شناسم. ما در کلاس های مربی گری همکلاس بودیم و او کسی نیست که از این الفاظ استفاده کند و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار