ابراهیم شکوری : ان شاء الله خبرهای خوبی در مورد ترابی به هواداران بدهیم ؛ تلاش می کنیم تماشاگران را به ورزشگاه ها برگردانیم

لوگوی پارس فوتبال پارس فوتبال . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۵۲

ابراهیم شکوری در صحبت های اخیر خود به وضعیت کلی پرسپولیس و فصل نقل و انتقالات باشگاه پرداخته است. همچنین معاون سرخپوشان به جذب مهدی ترابی و حفظ بوژیدار رادوشویچ نیز امیدوار است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
به گزارش پارس فوتبال، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی سرخپوشان پایتخت به صحبت های مهمی در مورد شرایط اخیر پرسپولیس پرداخته است.
از بدشانسی رها شدیم
او در ابتدا، با اشاره به پیروزی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت:
“پس از آن که در ۴، ۵ بازی اسیر بدشانسی و قربانی مسائل حاشیه ای شده بودیم، به یک پیروزی شیرین دست یافتیم و خدا را شکر تیمی قدرتمند مثل فولاد را از پیش رو برداشتیم. قدرت پرسپولیس، زبانزد فوتبال ایران و آسیاست و می توانیم همین روند را در ادامه مسابقات داشته باشیم. پرسپولیس در پنج سال گذشته همواره مدعی شماره یک قهرمانی بوده و باید در این فصل هم برای رضایت هواداران و رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم. با این کادرفنی و بازیکنانی که داریم، هیچ موفقیتی دور از دسترس نیست.”
دلیل اظهارات علیه پرسپولیس مشخص است
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد هجمه ای که بعد از بازی با فولاد خوزستان بر این باشگاه وارد شد، افزود:
“متاسفانه در فوتبال ما مسائلی رقم می خورد که باور آن سخت است. همه مردم ایران دیدند که داور بازی، اشتباه کرد و به سود حریف پنالتی گرفت. حتی در یک مصاحبه رسمی اشتباه خود را پذیرفت و از پرسپولیسی ها عذرخواهی کرد. سیاست و قصد من و سایر ارکان پرسپولیس این نیست که پاسخ دیگران را بدهیم زیرا معتقدیم اگر قرار باشد به عنوان تیم برتر ایران در چهار فصل گذشته، جواب هر صحبتی را بدهیم، باعث مطرح شدن مصاحبه کننده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار