«نماینده ها یک طرح روشن و مشخصی برای برون رفت از این وضعیت ندارند و فکر می کنند مهم ترین وظیفه شان دعواکردن با دولت است»؛ این سخنان چندی قبل محمدرضا باهنر، اصولگرا، درباره ساکنان تازه پارلمان آن قدر صدق می کند که هر روز می توان یک مصداق جدید برای آن یافت.

روزنامه شرق: «نماینده ها یک طرح روشن و مشخصی برای برون رفت از این وضعیت ندارند و فکر می کنند مهم ترین وظیفه شان دعواکردن با دولت است»؛ این سخنان چندی قبل محمدرضا باهنر، اصولگرا، درباره ساکنان تازه پارلمان آن قدر صدق می کند که هر روز می توان یک مصداق جدید برای آن یافت.
وقتی کهنه کار پارلمانی اصولگرایان درباره هم سلکان تازه کارش در مجلس این گونه سخن می گوید، دیگر دلیلی ندارد اصلاح طلبان یا منتقدان مجلس فعلی زحمت زیادی بکشند. نمونه آخر مصداق این سخنان باهنر، گفته مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است که بحث اعدام روحانی را پیش کشیده.
ذوالنوری در حساب توییتری خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن با معاویه را خواست، اکثر مردم از امام ذکر می کنید! امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمی شوند؛ با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود».
چند روز قبل تر هم عنابستانی، نماینده خراسان، درباره روحانی گفته بود: «او آن قدر وقیح است که ملت خویش را به مسخره گرفته است. کشور به حال خود رها شده و مردم در تأمین مایحتاج خویش درمانده اند و زیر خط فقر دست و پا می زنند و رئیس جمهور در بند حفظ خط ریش خویش است! اف بر تو که ملتی را شرمنده کرده ای!».
«حسام الدین آشنا» در واکنش به توهین ها به رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر».
سکوت قالیباف در برابر فحاشی ها
از مجلس اول که پر از هیاهو و جنجال و حتی زد و خورد بود، تصویری به جا مانده که عده ای از مذهبی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار