شهرکرد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا، از برگزاری کلاسهای درس در ۱۰ منطقه آموزشی استان از دهم آبان ماه به صورت غیر حضوری خبر داد.

به گزارش جمعه شب ایرنا از اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، فرحناز قایدامینی افزود: پیرو مصوبه جلسه مشترک ستاد مبارزه با کرونا،ستاد بحران و شورای اداری استان، تمام فعالیت های آموزشی مدارس برای معلمان و دانش آموزان در شهرستانهای شهرکرد، بروجن، لردگان، خانمیرزا، فارسان، بن، سامان و مناطق آموزشی گندمان، بلداجی، فلارد و لاران تا اطلاع ثانوی به صورت غیرحضوری و در فضای مجازی انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت: برای مدارس با جمعیت زیر ۱۰ نفر و مدارسی که در آن روستا زیرساخت استفاده از فضای مجازی و شبکه شاد وجود ندارد و معلمان بومی هستند و یا بیتوته می کنند و آموزش به صورت حضوری انجام می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه شرایط حاضر به معنای تعطیلی فرآیند آموزشی نیست، گفت: فعالیت های آموزشی از طریق فضای مجازی ادامه دارد.
وی گفت: در شهرستان های کوهرنگ، کیار، اردل و مناطق میانکوه و عشایری ،فعالیت مدارس به صورت حضوری انجام می شود.
قائدامینی با اشاره به اینکه در استان ۱۷ منطقه آموزشی فعال است و در سال تحصیلی جدید بیش از ۲۰۷ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند، گفت: مدیر آموزشگاه و مدرسه باید نظارت مستقیم و مستمر بر فرآیند آموزش مجازی توسط معلمان و دانش آموزان داشته باشد.
وی بر مشاهده مستمر کارتابل آموزشگاه و پاسخگویی به بخشنامه های اداری ارسال شده از طرف وزارتخانه و اداره کل آموزش و پرورش استان و شهرستان را مدیران تاکید کرد.
قائدامینی اظهار داشت: برنامه ریزی برای حضور عوامل اجرایی در مدرسه برای پاسخگویی به دانش آموزان پذیرفته شده در کنکور سراسری و مشمولان حوزه نظام وظیفه ،بر عهده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار