مؤسسه تحقیقات تویوتا از برنامه ی «یادگیری به کمک ماشین» به منظور توسعه و نمایش ابزارهای هوش مصنوعی برای پیش بینی و پیشگویی رفتار انسان رونمایی کرد.

مؤسسه تحقیقات  تویوتا (TRI) با هدف توسعه و نشان دادن ابزارهای هوش مصنوعی که بتواند رفتار انسان را درک و پیش بینی کند، به تازگی طرح ابتکاری خود را با نام «یادگیری به کمک ماشین (MAC)» رونمایی کرد.
مؤسسه تحقیقات تویوتا می خواهد MAC مقیاس پذیر باشد و معتقد است که این طرح باید به اصول شفافیت و حفظ حریم خصوصی در جمع آوری و استفاده از داده ها احترام بگذارد.
اریک کروتکوف ، مدیر ارشد علمی مؤسسه TRI گفت:
یکی از ستون های اساسی برنامه های TRI، کشف فناوری های آینده برای تویوتا است و MAC روش دیگری است که TRI می تواند از تخصص هوش مصنوعی برای کمک به انسان استفاده کند. چشم انداز ما ایجاد سیستم تقویت انسانی برای تویوتا است که در آن انسان و ماشین با هم همکاری می کنند تا پیش گویی ها، پیش بینی ها و تصمیمات تجاری بهتری انجام داده و سریع تر کارها را انجام دهند.
فرانزیسکا بل ، به عنوان مسئول برنامه MAC انجام وظیفه خواهد کرد و تیم او شامل جمعی از دانشمندان علوم رفتاری خواهد بود و نظارت بر برنامه AMDD را بر عهده خواهد داشت. بل پیش از این در اوبر به عنوان رئیس بخش Platform Data Science مشغول به کار بود؛ جایی که تیم های کاری برای پیش بینی، تشخیص بی نظمی و ارتباط با هوش مصنوعی ایجاد می کرد.
در ابتدا، تیم MAC قابلیت های اساسی را ایجاد و آزمایش می کند. پس از اثبات مفهوم، این گروه قابلیت های خاصی را کشف می کنند که می تواند نیازهای کاربران تویوتا را در بخش های مختلف سازمان پشتیبانی کند. مؤسسه تحقیقات تویوتا همچنین امیدوار است که MAC به درک عمیق تر از رفتار انسان، به نفع کل جامعه ی انسانی کمک کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار