مدیر روابط عمومی ام صلال قطر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار فارس، درباره نحوه جذب بازیکن جدید ایرانی شان و وضعیت او در این تیم صحبت کرد.

داود ایگدری- روزبه چشمی، مدافع و هافبک استقلال یکی از بازیکنانی است که در این فصل تصمیم گرفت تا آبی پوشان پایتخت را بعد از 5 سال حضور ترک کند و لژیونر شود. داستان زمانی شروع شد که استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در دوحه حضور پیدا کرد و نمایش جالب توجه این بازیکن، برخی باشگاه های قطری را به تکاپو وا داشت.
استقلال در ماه شهریور به همراه بازیکنان خود وارد دوحه شد تا در اولین و دومین بازی اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف الوحده امارات برود ولی انصراف این تیم باعث شد تا استقلال زمان زیادی را در دوحه فقط به تمرین بپردازد.
این مدت زیاد انتظار استقلال در دوحه برای اولین بازی اش با الشرطه نزدیک به 10 روز طول کشید. این مدت زمان برای روزبه چشمی مدافع استقلال کافی بود تا با سران باشگاه ام صلال به توافق برسد. قبل از دیدار اول استقلال با الشرطه عراق بود که شبکه معتبر «الکاس» قطر از منابع خاص خود خبر داد چشمی با ام صلال قرارداد امضا کرده و به جمع این تیم اضافه خواهد شد.
اما مدافع استقلال در واکنش به این خبر سریعا موضع گرفت و این موضوع را تکذیب کرد و عنوان کرد بازیکن استقلال است و با هیچ تیمی مذاکره نکرده است. خیلی طول نکشید چشمی به همراه استقلال دو بازی مرحله گروهی را انجام داد و راهی مرحله یک هشتم شد. آبی پوشان در این مرحله مغلوب پاختاکور ازبکستان شدند.
کاروان استقلال بعد از این باخت دوحه را به مقصد تهران ترک کرد اما خبری از روزبه چشمی نبود چون این بازیکن در دوحه ماند و به اردوی تمرینی ام صلال پیوست تا ادعای رسانه قطری را تایید و ادعای خودش را تکذیب کند.
در همین رابطه خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس به سراغ عبدالله مذهان الشمری، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار