پرداخت پاداش معلمان بازنشسته در اولویت قرار می گیرد/رفع نگرانی های آغاز سال تحصیلی با همکاری ادارات مربوط

ایلنا سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵

استاندار فارس با اشاره به بند ب تبصره 12 قانون بودجه سال 98 مبنی بر نحوه پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان، بر لزوم توجه آموزش و پرورش به پرداخت این مطالبات در اولین فرصت پس از بازنشستگی فرهنگیان با استفاده از فرصت ها و اعتبارات پیش بینی شده در قانون تاکید کرد.
به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تاکید بر اینکه بخش عمده ای از مسئولیت های آموزش و پرورش با فعالیت معلمان انجام می شود عنوان کرد: بنابراین آموزش و پرورش در برابر رفع مشکلات و تامین مطالبات معلمان مسئول است چرا که بی تردید رضایتمندی آنها در کیفیت خدمات آموزشی و تربیت نسل کارآمدی که آینده کشور را تضمین می کنند موثر خواهد بود.
وی با اشاره به زمان زیادی که صرف برگزاری جلسات مربوط به آموزش و پرورش می شود، خاطرنشان کرد: پیگیری مصوبات جلسات پیشین و همچنین مطالعه و تسلط بر موضوعاتی که قرار است در جلسه مطرح شود در دستور کار اعضا شورای آموزش و پرورش استان قرار گیرد.
استاندار فارس در باره واگذاری مجوز صدور و نظارت بر مدارس پیش دبستانی تحت پوشش بهزیستی استان به آموزش و پرورش فارس نیز بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی و بررسی حواشی این موضوع تاکید کرد و افزود: باید بهترین تصمیم که رضایتمندی والدین را در پی داشته باشد گرفته شود.
 رحیمی این مصوبه را فرصتی برای بهبود کیفیت آموزشی دانست و اظهار کرد: خدمات رسانی به این گروه باید ، رسالت اصلی هم آموزش و پرورش و هم بهزیستی باشد و کیفیت آموزشی در پیش دبستانی ها باید جایگزین توجه به مناقع بخشی و سازمانی شود.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان فارس راه اندازی ...

سرخط اخبار