گروه های جهادی با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه می کنند

خبرگزاری مهر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر ، سهراب انبارکی پیش از ظهر شنبه در نشست هماهنگی ساخت واحدهای مسکونی معلولان استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات مردم و تلاش برای تامین نیازهای آنها یک ضرورت است و در این راستا از همه ظرفیت ها استفاده می شود.
وی با بیان اینکه مردم محکم در مقابل مشکلات ایستادگی کرده اند ادامه داد: مردم نباید بیش از این دچار سختی شوند و باید تلاش شود تا برای رفع مشکلات مردم اقدامات لازم صورت گیرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به همکاری بهزیستی و سپاه در تامین مسکن مددجویان بیان کرد: ۳۰۰ واحد مسکونی ساخته می شود که در مرحله نخست و طی شش ماه ۱۵۰ واحد آن احداث می شود.
وی با بیان اینکه گروه های جهادی با اخلاص و پیگیری، کارها را با کمترین هزینه و روحیه جهادی پیش می برند، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی و مسئولان نباید از ظرفیت بالای گروه های جهادی غافل شوند.
انبارکی با تاکید بر لزوم تشکیل مجمع خیرین شهرستان ها، افزود: برای رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم باید از ظرفیت های خیرین به خوبی استفاده شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: نباید از ظرفیت مساجد، پایگاه های بسیج محلات و دیگر اقشار تخصصی جامعه برای انجام اقدامات جهادی غافل شد.

سرخط اخبار