فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه اگر دشمن خیالی به سرش زد ما در میدان مقابله هم دشمنان را از کرده خود پشیمان می کنیم، گفت: توانستیم هر هدفی که وارد آسمان منطقه رزمایش شد را مقتدرانه منهدم کنیم.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از قرارگاه رسانه ای رزمایش، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان آخرین مرحله از رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 98، اظهار داشت: همانگونه که در این رزمایش توانستیم با موفقیت به اهداف مان دست پیدا کنیم، اگر دشمن هم خیالی به سرش زد ما در میدان مقابله هم دشمنان را از کرده خود پشیمان می کنیم.
سرلشکر رشید: آمریکا نسبت به جان سربازان خود مسئولانه رفتار کند
انهدام اهداف در ارتفاع بلند توسط سامانه موشکی تلاش
عملیات اسکرامبل توسط پهپادها برای اولین بار/ «کرار»ها رهگیر شدند
وی افزود: دشمنان نیز خود می دانند که ورودشان به فضای جمهوری اسلامی ایران بر عهده خودشان است اما خروج شان قطعا با آنها نخواهد بود.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه همانطور که قبل از رزمایش قول داده بودیم توانستیم بر اهداف سخت در نظر گرفته شده در این رزمایش فائق آییم، تصریح کرد: تاکنون به همه اهداف این رزمایش دست یافتیم و توانستیم هر هدفی که وارد آسمان منطقه رزمایش شد را مقتدرانه منهدم کنیم و اجازه برگشت به آنها ندهیم.
امیر صباحی فرد در پایان گفت: هر هدف و پهپادی که وارد منطقه رزمایش شد، با هوشیاری و آتش سامانه های پدافندی، لاشه آن بر روی زمین باقی مانده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار