ترامپ روز گذشته (دوشنبه) روزنامه نیویورک تایمز را به دلیل استفاده از نتایج نظرسنجی هفته گذشته شبکه خبری فاکس نیوز که بیان می کرد اکثریت پاسخ دهندگان به این نظرسنجی خواستار استیضاح وی هستند، بشدت مورد انتقاد قرار داد.

رسانه ها به اتهام انتشار اخبار جعلی هیچگاه از گزند انتقاد «دونالد ترامپ» دور نبوده اند و در تازه ترین اقدام رئیس جمهوری آمریکا روزنامه «نیویورک تایمز» را به خاطر آنچه که انتشار نتایج نادرست نظرسنجی ها درباره میزان حمایت از استیضاح خود عنوان کرد، مورد حمله قرار داد.
به گزارش تارنمای آمریکایی هیل، ترامپ روز گذشته (دوشنبه) روزنامه نیویورک تایمز را به دلیل استفاده از نتایج نظرسنجی هفته گذشته شبکه خبری فاکس نیوز که بیان می کرد اکثریت پاسخ دهندگان به این نظرسنجی خواستار استیضاح وی هستند، بشدت مورد انتقاد قرار داد.
رییس جمهوری آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: معلوم شده نظرسنجی فاکس درباره استیضاح نادرست بوده است. این موضوع روز جمعه اعلام شد. با این حال نیویورک تایمز فاسد در یکی از گزارش های خود از این نظرسنجی نادرست استفاده کرد و اشاره ای به اصلاح آن که همه به طور کامل از آن با خبر هستند، نکرد.
به نوشته هیل، ترامپ ظاهرا به تحلیل روزنامه نیویورک پست اشاره داشت که عنوان می کرد در این نظرسنجی دیدگاه های رای دهندگان جمهوریخواه و مستقل نادیده گرفته شده است. این روزنامه آمریکایی نوشت اگر این نظرسنجی درست انجام می شد ۴۴.۹ درصد پاسخ دهندگان از استیضاح حمایت و ۴۴.۴ درصد با آن مخالفت می کردند.
فاکس نیوز گزارشی را در اصلاح نتایج نظرسنجی خود ارائه نداده است.
رئیس جمهور آمریکا نتایج این نظرسنجی را که هفته پیش منتشر شد، مورد انتقاد قرار داده است. این نتایج حکایت از آن داشت که ۵۱ درصد رای دهندگان آمریکایی از استیضاح و کنار گذاشتن ترامپ از قدرت حمایت می کنند.
مخالفان این نظرسنجی می گویند تعداد پاسخ دهندگان دموکرات در این نظرسنجی دلیل افزایش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار