مازندران| جلالی: با همه مشکلاتی که داشتیم توانستیم در دور برگشت ۲۰ امتیاز بگیریم

خبرگزاری تسنیم جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۶
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با همه چالش ها، حاشیه ها و همه مشکلاتی که داشتیم توانستیم ۲۰ امتیاز بگیریم و این کار بزرگی بود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائمشهر ، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل پیکان تهران اظهار داشت: من در شرایطی بسیار سخت با تیم شروع کردم و در اولین جلسه با شش هفت نفر تمرین کردم اما من خیلی خوشحالم که به لطف خدا توانستیم در دور برگشت با همه چالش ها، حاشیه ها و همه مشکلاتی که داشتیم توانستیم 20 امتیاز بگیریم و این کار بزرگی بود و من از هواداران خالصانه تشکر می کنم و در واقع بیشترین امتیاز رو هواداران می گرفتند.
وی در رابطه با این سوال که چرا ولسیانی در چند بازی اخیر این تیم حضور نداشته است بیان داشت: الان من هر چیزی که بگویم می گویند جلالی دوباره وارد حاشیه شده است اما علاوه بر ولسیانی، دافه هم نیست اما جالب اینجاست که یکی از آنها پولش را گرفته است و با ما نیست و دیگری پولش را نگرفته است و با ما نیست و اینها مشکلاتی است که من از اول در این تیم داشتم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی در ادامه افزود: در رابطه با مسئله دیگر هم باید بگویم چندین هفته بود که هر اقدامی علیه ما می شد من سکوت کردم و باید بگویم که من در تمام دورانی که کار کردم بلد نبودم از خود دفاع کنم اما خوشحالم که یک مربی جوان در کادر خود دارم که می تواند از حق خود دفاع کند و وقتی او از خود دفاع کرده است ما نباید او را که از خودش دفاع کرده است محکوم کنیم.
جلالی در رابطه با جواب این سوال که وقتی می خواستید امروز با هواداران تیم نساجی خداخافظی کنید در چند روز اخیر برای این تیم حاشیه سازی کردید گفت: اصلا بیایید فکر کنیم همه تقصیرها گردن من است و حتی برخی از شما خبرنگاران قائمشهری نیز مرا اذیت نکردید و من ...