همزمان با سراسر کشور آزمون های مهارتی و ادواری فارس با شرکت ۲۵۰۰ نفر برگزار شد که ۸۷۰ نفر هم در آزمون عملی با رعایت همه پروتکل های بهداشتی حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز فارس ، همزمان با سراسر کشور آزمون های مهارتی و ادواری فارس با شرکت ۲۵۰۰ نفر برگزار شد ۸۷۰ نفر در آزمون عملی با رعایت همه پروتکل های بهداشتی حضور داشتند و همه ۲۵۰۰ نفر در آزمون آنلاین کتبی نیز شرکت کرده اند.
سید کریم میری گفت: آزمون های عملی جداگانه و با رعایت پروتوکل های بهداشتی در حوزه های مختلف شیراز و رشته های گرافیک، کامپیوتر، عکاسی، چهره سازی، موسیقی و مدیریت خانواده برگزار شد. رشته گرافیک با حضور ۷۸۰ نفر بیشترین شرکت کنندگان را داشته اند ..
مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: آزمون های مهارتی آموزشگاه ها و ادواری درشهرستان های فارس ۳۰ نفر در رشته مدیریت خانواده، ۴۰ نفر چهره سازی، ۸۰ نفر نیز در گرایش هنر موسیقی در پنج حوزه شهرستانی ممسنی، داراب، مهر و گله دار، لار و خرم بید شرکت کردند که گله دار با ۲۷۷ نفرآزمون عملی و ۳۰۰ نفر نیز آزمون آنلاین کتبی، بیشترین شرکت کننده را در میان شهرهای استان به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به اینکه علاوه بر آزمون جامع، آزمون های ادواری هم برگزار شده است که در کل استان ۳۶۵ نفر در تمام رشته های اعلام شده ثبت نام کرده اند و همزمان آزمون عملی و کتبی آن ها نیز با همان شرایط اجرا می گردد، افزود: در این دوره به دلیل شیوه بیماری کرونا و جلوگیری از ازدعام جمعیت و رعایت پروتکل های بهداشتی؛ آزمون کتبی در قالب آنلاین اجرا می شود و همچنین آزمون های عملی نیز با کمترین میزان حضور هنرجویان و جدا جدا و با حداقل زمان جلسه، در نظر گرفته شده که در شیراز و شهرستان های یاد شده برگزار گردید.
مسئول آموزش فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار