مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از بارش برف در ارتفاعات گیلان و گردنه حیران به میزان ۳۰ سانتی متر خبر داد و گفت: باران سیل آسا در استان گیلان تاکنون هیچ خسارتی نداشته است.

- اخبار استانها -
رضا اسلامی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت ، با بیان اینکه باران سیل آسا امروز تاکنون هیچ گونه خسارتی در استان گیلان بر جای نگذاشته است اظهار داشت: به غیر از ارتفاعات گیلان در حال حاضر در گردنه حیران چیزی حدود 30 سانتی متر برف بر روی زمین نشسته است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان پیش بینی های سازمان هواشناسی در مورد بارش شدید باران در مناطق جلگه ای و برف در ارتفاعات استان را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: فرمانداری های سراسر گیلان تاکنون گزارشی در مورد خسارات سیل ارسال نکرده اند.
اسلامی با تأکید بر اینکه مطابق هشدارهای سازمان هواشناسی تمهیدات لازم از قبل اندیشیده شده بود و مراتب آن جهت حفظ آمادگی به اطلاع فرمانداری های سراسر استان گیلان اطلاع داده شده بود تصریح کرد: در هیچ کدام از نقاط گیلان گزارشی در مورد رانش زمین هم داده نشده است.
آخرین وضعیت راه ها| بارش برف و باران در جاده های 16 استان
لزوم پرهیز از سفرهای غیرضروری؛ کولاک مقطعی برف در جاده های کوهستانی اردبیل حاکم است
آغاز نخستین برف بهاری در اردبیل؛ اکثر محورهای مواصلاتی استان برفی است
وی از بارش شدید باران در نقاط شرقی گیلان و رکوردزنی املش با حدود 115 میلی متر باران تا حدود ساعت 12 ظهر امروز خبر داد و ابراز داشت: در بسیاری از نقاط جلگه ای گیلان همانطور که در پیش بینی های هواشناسی هم آمده بود شاهد بارش شدید باران هستیم.
به گزارش تسنیم، دو روز قبل سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به گیلان اطلاعیه ای صادر و اعلام کرد فعالیت این سامانه بارشی تا روز چهارشنبه ادامه پیدا می کند و از روز پنج شنبه به تدریج از استان خارج ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار