«بازگشت رشید مظاهری به روزهای اوج، ادامه درخشش نیازمند در سپاهان، افت نسبی بیرانوند در بسته نگه داشتن دروازه و همچنین اشتباهات مرگبار حسین حسینی در کنار درخشش شهاب گردان باعث شده تا شرایط کسب امتیاز تیم ها در جدول رده بندی تغییر کند؛ چیزی که مسلم است، مارک ویلموتس برای انتخاب دروازه بان شماره یک در تیم ملی دچار دغدغه ای شیرین خواهد شد که مدت ها تجربه نکرده است.»

به گزارش ایسنا، روزنامه شرق نوشت: «لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته سوم یکی از کم گل ترین لیگ های دنیا بود اما در هفته پنجم و ششم مجموعا ۴۰ گل ردوبدل شده که ضعف گلرها در این دو هفته بیش از قبل مشهود بوده است.
علیرضا بیرانوند و حسین حسینی که فصل گذشته عملکرد قابل قبولی در بسته نگه داشتن دروازه تیم های خود داشتند، در این فصل بر خلاف سال های قبل ظاهر شدند و آن طور که باید نتوانستند در کلین شیت موفق عمل کنند. در مقابل اما پیام نیازمند که فصل قبل هم درخشش قابل توجهی داشت، این فصل درصدد بهبود کیفیت فنی خود است و تا اینجای کار با پنج کلین شیت یکی از علل صدرنشینی سپاهان در لیگ نوزدهم بوده است. رشید مظاهری هم یکی از بمب های نقل وانتقالاتی از ذوب آهن به تراکتور بود که طبق انتظار بهترین عملکرد را در چند سال اخیر داشته است. بعد از گذشت پنج هفته مشخص می شود که شرایط صعود و سقوط تیم ها تا چه میزان به درخشش دروازه بانان خود وابسته است.
رشید مظاهری، فراتر از یک «بمب»
سنگربان سابق ذوب آهن که سال گذشته برای سبزپوشان اصفهانی دروازه بانی می کرد، در آستانه انتقال به پرسپولیس بود اما با توجه به منتفی شدن حضور بیرانوند در لیگ های خارجی، رشید تصمیم گرفت به تراکتور برود. او با عقد قراردادی سه ساله یکی از مهم ترین تصمیم های فوتبالی خود را گرفت و حالا پرشورهای تبریزی حداقل مطمئن هستند که دروازه بان تیمشان دیگر مقابل تیم های قعرنشین سوتی مرگبار نخواهد داد تا سرنوشتشان عوض شود. مظاهری که پنج فصل کم نوسان را در ذوب آهن سپری کرد، موفق شد دو جام حذفی و یک سوپرجام فوتبال ایران را به دست بیاورد اما دستش از رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر کوتاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار