یک افسر سابق سازمان مرکزی جاسوسی آمریکا گفت: دونالد ترامپ ظاهراً به تازگی مسموم شده و تمام نشانه ها، همان نشانه های مسمومیت با پلونیوم هستند که برای ترور روس ها در لندن از آن استفاده می شد.

به گزارش گروه دیگررسانه های خبرگزاری فارس، «مصطفی افضل زاده» کارشناس رسانه با حضور در برنامه عصر که با اجرای نادر طالب زاده از شبکه افق سیما پخش شد، گفت: ما در بیان روایت بحران هایی که در ایران اتفاق می افتد خیلی مشکل داریم. در این بین، گروه هایی مانند نایاک که خود را نماینده ایران معرفی می کنند شروع به بیان روایت خود از ایران می کنند و همان روایت ها پایه تحلیل هایی از ایران می شود.
نادر طالب زاده با افشای این خبر که در اتفاقات اخیر، تعداد زیادی شات گان از ترکیه وارد شده بود که به راحتی در زیر کت هم جا می شود، اظهار داشت: در حوادث اخیر شاهد حضور گروه های آموزش دیده بودیم که ترکیب نارضایتی مردم و این گروه های آماده و ناتوانی دولت با هم ترکیب شده و این اتفاقات را رقم زد.
افضل زاده نیز تصریح کرد: مردم حق دارند نسبت به مسائل مختلف اعتراض داشته باشند اما مسئله دیگر دخالت کشورهای خارجی است. در سال 2006 که کاندولیزا رایس، وزیر خارجه آمریکا شد طرحی ارائه داد تا دفتری تحت عنوان دفتر امور ایرانیان در وزارت امور خارجه آمریکا تأسیس شود. این دفتر بودجه ای 75 میلیون دلاری برای مقابله با ایران تصویب کرد که تا قبل از آن این بودجه 5 میلیون دلار بود. وی آن موقع گفته بود که ایران بزرگترین تهدید آمریکاست. همزمان دفتری با نام مشابه در پنتاگون ایجاد شد تا بحث جنگ سخت را پیگیری کنند و وزارت خارجه هم جنگ نرم را پیگیری کند. دفاتری را هم در کشورهای همسایه مانند آذربایجان، آلمان و ترکیه و ... تأسیس کردند تا برای ایجاد یک ساختار که تا امروز هم این ساختار پابرجاست جذب نیرو بکنند تا هر وقت خواستند، ناامنی ایجاد کنند.
وی گفت: در اسنادی که از وزارت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار