مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه امروز ایران اسلامی هدف اصلی جنگ نرم فرهنگی و رسانه ای صهیونیستی است، گفت:صدا و سیما به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار در تولید فکر،باید با استفاده از ظرفیت های هنرمندان متعهد و انقلابی برای مقابله با جنگ نرم فرهنگی استفاده کند و روحیه انقلابی را ترویج دهد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان، حجت الاسلام محمودی زاده درحاشیه آئین تکریم و معارفه مسئول بسیج صدا وسیمای مرکز فارس اظهارداشت: چنانچه بخواهیم یک هنرمند انقلابی وبسیجی را بشناسیم و به جامعه هنری و رسانه ای کشور معرفی کنیم باید مولفه های شخصیتی و سیرۀ زندگی شهید آوینی را مطالعه و بررسی کنیم و برهمین اساس روحیه انقلابی را ترویج دهیم.
وی با تاکید بر اینکه شهید آوینی الگو و شاخصۀ هنرمند متعهد و انقلابی است، گفت: شخصیت و سیرۀ رفتاری این شهید والامقام نمونۀ کم نظیر زندگی یک هنرمند متعهد براساس سَبکِ زندگی ایرانی و اسلامی است.
محمودی زاده یادآور شد: یکی از وظایف مهم و مورد مطالبه از بسیج صدا و سیما موضوع برنامه سازی فاخر در حوزه عنوان مهم سومین حرم اهل بیت (ع) و شناساندن ظرفیت های فرهنگی و مذهبی استان فارس به جامعه بزرگ شیعیان در سراسر جهان است.

سرخط اخبار