بیش از ۱۶ هزار نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت تسهیلات، از طریق پیامک به مؤسسان مدارس، مراکز غیردولتی و آموزش از راه دور کشور ارسال شد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی اعلام کرد: در اجرای طرح بسته های حمایتی دولت برای مدارس غیردولتی، امروز بیش از ۱۶ هزار پیامک حاوی کد کاربری و رمز عبور در سامانه دریافت تسهیلات برای مؤسسان مدارس و مراکز غیردولتی ارسال شد.
ضمن تشکر از همراهی مؤثر وزارت کار و امور اجتماعی، از مؤسسینی که پیامک مذکور را دریافت کرده اند، درخواست می شود تا با ورود به سامانه دریافت تسهیلات به نشانی  doreh.ir/kara  نسبت به رویت ، اصلاح و در صورت نیاز تکمیل اطلاعات مدرسه/مرکز خود اقدام کنند؛ تا پایان امروز حدود ۴ هزار موسس دیگر نیز پیام حاوی کد کاربری و رمز عبور را دریافت خواهند کرد.
از دلایل عدم دریافت پیامک می توان به اشتباه بودن شماره تلفن همراه مؤسس یا کدکارگاه و یا ثبت ناقص اطلاعات نیروی انسانی اشاره کرد. لذا این گروه از مؤسسان می توانند از طریق ادارات آموزش و پرورش شهرستانمنطقه خود با ارائه مشخصات شامل نام استان، نام شهرستان/منطقه، نام واحد آموزشی، نام و نام خانوادگی موسس، کدملی موسس و شماره تلفن همراه موسس، برای درخواست تسهیلات اقدام کنند.
پیش تر براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مقرر شده بود تسهیلات کم بهره تا مبلغ ۱۶ میلیون تومان به میزان تعداد کارکنان شاغل در مدارس غیر دولتی مراکز آموزشی و پیش دبستانی های غیردولتی پرداخت شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار