بخش DeFi در شبکه TRON به عنوان رقیبی برای اتریوم در مرحله بسیار مهمی از پیشرفت های خود برای آینده قرار دارد. با ورود اوراکل Bridge مفهوم دیفای در شبکه ترون بیش از پیش برجسته خواهد شد. در این سیستم، توکن BRG برای «پرداخت هزینه خدمات اولین سیستم اوراکل عمومی در شبکه TRON استفاده خواهد شد».

آماده برای دنیای واقعی
 اوراکل Bridge (توکن BRG) برای ورود اطلاعات دنیای واقعی به بلاکچین ساخته شده است. این اولین فناوری روی شبکه TRON است که به منظور فراهم کردن دسترسی به داده های خارجی برای قراردادهای هوشمند کاربران عادی، به عموم اختصاص داده شده و توسعه یافته است. حوزه های زیادی در دنیای واقعی به دنبال استفاده از قراردادهای هوشمند هستند، اما چون هیچ راه حل اوراکلی برای آن ها وجود ندارد، تنها تعداد محدودی از این قراردادها از این فناوری بهره مند هستند.
در عین حال لازم به ذکر است که قراردادهای هوشمند می توانند در حوزه های بسیاری به کار گرفته شوند، از جمله:
پرداخت هنگام تحویل خدمات
به عنوان مثال، اگر قرار است شخصی مبلغی را در ازای افزایش بازدید یک ویدئو به شخص تبلیغ کننده پرداخت نماید، قرارداد هوشمند می تواند داده های دقیقی که ثابت می کنند محتوای شما تعداد بازدیدهای لازم را دریافت کرده است را بررسی نموده و سپس مبلغ توافق شده را به تبلیغ کننده پرداخت کند.
پرداخت های بیمه
با استفاده از اوراکل ها می توان اطلاعات مربوط به اینترنت اشیا را وارد بلاکچین کرده و از آن ها بهره برد. به عنوان مثال، سیستم اتفای حریق در یک ساختمان می تواند داده های دقیق مربوط به آتش سوزی و خسارت ناشی از آن را در یک قرارداد هوشمند تزریق نماید تا به طور دقیق بررسی شده و خسارت وارد شده محاسبه و به فرد دارای بیمه پرداخت شود.
باربری و رهگیری
در عصر خرید آنلاین، تقاضای مشتریان برای استفاده از خدمات باربری و رهگیری به طور فزاینده ای در حال رشد استقرارداد هوشمندی که با داده های تأیید شده ی اوراکل تغذیه شده باشد، می تواند رهگیری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار