مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امروز (۷ فروردین ماه) و فردا (۸ فروردین ماه) در غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و مناطقی از شمال غرب بارش باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود، گفت: این وضعیت شنبه (۹ فروردین ماه) در غالب مناطق نیمه غربی کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایران خبر ، صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکشنبه (۱۰ فروردین ماه) به تدریج از شدت بارش در شمال غرب و غرب کشور کاسته می شود و بارندگی در شمال شرق و با شدت بیشتر در نیمه جنوبی ادامه خواهد داشت.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه دوشنبه بارش در نیمه شرقی کشور و بخش هایی از شمال غرب به ویژه با شدت بیشتر در شرق و جنوب شرق پیش بینی می شود، اظهار کرد: طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و کوهستانی به صورت برف است.
ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۸ فروردین) کمی ابری و بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی رعدوبرق با حداکثر دمای ۱۵ و حداقل دمای ۷ درجه سانتی گراد و روز شنبه (۹ فروردین) نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۱۶ و ۷ سانتی گراد پیش بینی می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار