فرماندار قم بابیان اینکه تاکنون ۱۴ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند، گفت: هم زمان با دومین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان نامزدی در مجلس شورای اسلامی سه داوطلب در قم ثبت نام کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مرتضی حیدری گفت: همزمان با دومین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان نامزدی در مجلس شورای اسلامی سه داوطلب در قم ثبت نام کردند.
وی افزود:جوان ترین داوطلب ثبت نام شده در روز دوم 30 ساله و همچنین مسن ترین فرد 48 ساله هستند.
فرماندار قم بابیان اینکه تاکنون 14 نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند، بیان کرد: امروز 3 نفر ثبت نام کردند که از بین افراد ثبت نام شده یک نفر از طلبه حوزه های علمیه و 2 نفر دیگر نیز از سایر قشرهای جامعه هستند.
حیدری بابیان اینکه از بین افراد ثبت نام شده در دومین روز 2 نفر مرد و یک نفر نیز زن هستند،عنوان کرد:از دیروز ثبت نام 14 نفر در قم تکمیل شده است که 8 نفر از داوطلبان تحصیلات کارشناسی ارشد ، یک نفر دکتری و 5 نفر تحصیلات حوزوی دارند
وی خاطرنشان کرد:در نخستین روز ثبت نام یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 11 نفر از حوزه انتخابی قم داوطلب شدند.
گفتنی است 60 درصد مردم قم واجد شرایط در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند، 3 نماینده از حوزه انتخابی قم راهی مجلس شورای اسلامی می شوند،انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

  • برچسب‌ها :
  • قم
هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار