فراخوان نمایشگاه دستاوردهای صنعت اسباب‌بازی منتشر شد

لوگوی ایرنا ایرنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۲۷
تهران- ایرنا- نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب بازی ایران، فراخوان ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را منتشر کرد.

به گزارش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این جشنواره به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت مجازی و از طریق وب سایت اختصاصی این رویداد برگزار می شود.
بر همین اساس، دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از تمام تولیدکنندگان و طراحان اسباب بازی ایرانی دعوت کرد تا تولیدات خود را برای مخاطبان علاقه مند به نمایش بگذارند. این جشنواره همچون دوره های گذشته با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال «جهش تولید» و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در حوزه اسباب بازی و فعالان حوزه کودک و سرگرمی برگزار می شود.
تمام تولیدکنندگان ایرانی که محصولات آن ها در بازارهای داخلی و خارجی اسباب بازی حضور دارد، می توانند در «نمایشگاه تخصصی» ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شرکت کند.  هم زمان با نمایشگاه تخصصی اسباب بازی که به صورت مجازی برگزار می‏شود، بازار فروش آنلاین اسباب بازی نیز در سایت ششمین جشنواره ملی اسباب‏بازی راه‏اندازی خواهد شد.
شرکت کنندگان باید از تولیدکنندگان اسباب بازی داخل کشور (کالای ایرانی) باشند، محصولات ارائه شده نباید مغایرت های فرهنگی داشته باشد و در عین حال می توانند هم در «فروشگاه اسباب بازی مجازی» و هم در «نمایشگاه تخصصی» شرکت کنند. 
فرایند ثبت نام به صورت اینترنتی با تکمیل فرم پیش ثبت نام و درخواست تولیدکنندگان برای حضور در نمایشگاه شروع می شود و پس از ارزیابی و بررسی های لازم، کمیته تخصصی جشنواره سایر مراحل را انجام خواهد داد.
بر همین اساس، تولیدکنندگان ایرانی می توانند برای شرکت در نمایشگاه تخصصی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از سوم تا ۱۷ بهمن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار