اقتصاد ایران: خبر دستگیری صادق نجفی شهردار سابق تبریز و دستیار ویژه وزیر صمت برای بسیاری از رسانه ها و مردم خبر مهمی تلقی شد چراکه شبهات بسیاری در زمان مدیریتش بر شهرداری تبریز سایه افکنده است!

- اخبار اقتصادی -
به گزارش تسنیم به نقل از سایت آناج؛ تایید، تکذیب و بازهم تایید! این ها همگی فرآیند اثبات دستگیری فردی است که اکنون به اتهام تخلفات مالی در بازداشت به سر می برد. مدیر ارشد اقتصادی و شهری که طبق شواهد در زمان مدیریتش، شبهات مالی زیادی وجود داشت.
«صادق نجفی» که رسانه ها هقته پیش از بازداشتش خبر داده بودند، سابقه حضور در اتاق بازرگانی،  سازمان بنادر و کشتیرانی، مدیرعاملی منطقه آزاد ارس، شهرداری کلانشهر تبریز، معاونت و مشاوری وزیر صمت را در کارنامه خود دارد.
خبرها از بازداشت او توسط یک نهاد امنیتی دلالت می کند. هرچند از سوابق و اتهامات احتمالی «صادق نجفی» در اتاق بازرگانی، یا منطقه آزاد یا وزارت صمت اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما در زمان مدیریت او بر شهرداری تبریز، برخی از مدیران شهری و اعضای شورای شهر تبریز به اتهام فساد مالی بازداشت و مجازات شدند.
هرچند در زمان دستگیری برخی از مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر تبریز، تعدادی از اسامی دیگر به عنوان بزرگان و خط دهندگان تخلفات مالی می درخشید، اما این اسامی در حد گمانه زنی باقی ماند.
این دستگیری برای بسیاری از رسانه ها و مردم خبر مهمی تلقی شد، اما دلیل این اهمیت چه بود؟ بازداشت و بررسی شبهات و اتهامات فردی که در زمان مدیریتش برخی از مدیران تحت امرش بازداشت شدند، خواسته عمومی مردم تبریز بود؛ اما باید منتظر ماند تا جزئیات بیشتری از اتهامات و علل بازداشت این فرد منتشر گردد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار